Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyátok hogy viselte a...

Ti kutyátok hogy viselte a gallért?

Figyelt kérdés

Most értünk haza, minden rendben volt a műtéttel. Egy hétig gallért kell viselnie.

Nagyon kába még szegénykém. És nagyon nem tetszik neki a gallér. Bevonult egy sarokba és ott fekszik.

Nem tudom, hogy hagyjam-e és majd észhez tér vagy esetleg nyugtassam meg? Vagy mit csinálja vele?


2013. máj. 15. 12:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, a gallér marad, ez nem is kérdés.

Percről-percre jobban van. Most éppen a szobában repkedő legyet figyeli. A feje még kótyagos, inog ide-oda, de alakul :)

Ez a hányás kicsit megijesztett. Tudom, hogy előfordulhat, csak a színe miatt aggódtam, hogy sárga.

Remélem holnapra már semmi ilyen gondunk nem lesz. :)

2013. máj. 15. 13:55
 12/15 anonim ***** válasza:
A bullterrierem profi módon leszerelte,szétrágta és megette egy részét,mire hazaértünk a kb.fél órás vásárlásból :)
2013. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi ruhát adtunk rá, nem gallért, szinte egy árban van és a ruha nekem szimpatikusabb. Első nap az én kutyám is nagyon szerencsétlen és depis volt, kb 3. napra tért vissza az életkedve.
2013. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A gallértól megfagyott. Nem mozdult, amíg rajta volt. Ha órákon át, akkor órákon át. Elég vicces volt... de persze nem volt szívem rajta hagyni.
2013. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

úgy néz ki, hogy már magánál van :)

Az éjszaka kicsit húzós volt. Mindig úgy ébresztett, hogy felugrott az ágyra és a párna alatt lévő kezemet nyalta. Nem akartam rizikózni a dolgot, hogy megpróbáljon felugrani, ezért én költöztem le hozzá.

Nem aludtam sokat, de legalább jó keveset. Már meg is reggelizett a kisasszony. ÁÁááá, kicsit sem éhes ;)

2013. máj. 16. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!