Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya világkiállításra mentek?

Kutya világkiállításra mentek?

Figyelt kérdés
Melyik nap? Melyik fajták érdekelnek? Visztek/Neveztek saját kutyust?

2013. máj. 15. 16:21
1 2
 11/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

2800 Ft???? Jól éreztem én, hogy nem akarok fizetősként elmenni a Világkiállításra :P


Szombaton-vasárnap megyünk kutyámmal bemutatózni, így majd szabadidőnkben szétnézek azért itt-ott :)

Pénzt nem szabad vinnem, hogy ne vegyek ezredik felesleges kacatot (póráz-nyakörv-játék) :D

2013. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én neveztem a borderemet mi vasárnap leszünk :)
2013. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Tamás 1234 ***** válasza:
100%

Jegyárak

Felnőtt jegy: 2.800,- HUF / 10 euró

Gyermek és nyugdíjas: 1.400,- HUF / 5 euró

Családi jegy (2 felnőtt + 2 gyermek): 7.000,- HUF/ 25 euró

Négynapos jegy: 8.400,- HUF / 30 euró Ehhez csak annyit hogy az unokatesom volt Genfben kiállitáson ahol 2 euro volt a belépö. Szégyeljék magukat a szervezök.

2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja és nincs diákjegy..szánalmas. pedig kimentem volna..még mindig gondolkodom, de nem valószínű, hogy pár óráért kiadok kb 3ezer forintot..:S
2013. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor gondoltam meg magam amikor megláttam a jegyárakat...
2013. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

A sok szép kutya és a sok-sok gondos-felelős gazda pozitívuma ellenére ezt ki kellett írnom magamból. Elnézést a stílusért, de ez már tényleg sokkk volt...AKINEK NEM INGE...

A Világkiállításon kutyával résztvevők egy része ERŐSEN SZÉGYELLJE EL MAGÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Hungexpó melletti füves KÖZTERÜLET tele volt KUTYASZARRAL!!!!! Így nagybetűvel, igen!!! Nem csak a kistestű kutyáké, áááá, dehogy...MINIMUM ELEFÁNTMÉRETŰEKKEL!!! Nem tudom épp ésszel felfogni, hogy MI A JÓ BÜDÖS FRANCÉRT NEM LEHET FELVENNI AZT A ROHADT SZARKUPACOT???????????????

A kutyámat nem mertem elengedni láb mellől, nehogy belelépjen, vagy fertőzést összeszedjen a sok szar szaglászásától! Egyszerűen elkeserítő a helyzet...és a belső területeken sem volt jobb A csarnok KÖZEPÉN ÓRIÁSI kupac...XXI. század...szuper...

(Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy miért nem lehetett az Expón kívüli közterületre, akár a járda melletti füves részre, akár a külső parkolók melletti zöldterületre KUTYAÜRÜLÉK-TARTÓ KUKÁKAT, konténereket, zsákokat, VALAMIT kirakni???!!!!)

2013. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyádat akkor se engedhetted volna el ha nincs ürülék, mert itt nem 1-2 ezres kategóriás kutyák voltak, ha egyben kár tett volna kiverték volna belőled a több milliós költséget, egy ilyen rendezvényen soha nem engedünk el kutyát póráz nélkül még akkor sem ha megnevelt! Mert sok kiállító utálja ha kutyája közelébe ilyen hobbi kutyákat engednek, én szerdától kint voltam és rengeteg kutya volt egymás hegyén hátán, nem mertem volna elengedni a kutyámat.
2013. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért pedig kirakhattak volna zacskós kukákat, de gondolom szokásos szó szerint "lesz@rom jó az úgy, majd a másik eltakarítja" mentalitás volt a jellemző a szervezőkre. Lehet ők meg úgy gondolták annyi bérleti pénzért majd eltakarítja az Expós takarító vagy elmossa az eső... Egyébként ha nem volt hova kidobni, nem csoda ha ott hagyták.
2013. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én voltam a CACIB-on is, és ma a WDS-en is, mint kiállító, szerdán még semmi gond sem volt, de ma kiszálltam a kutyákkal a kocsiból, és nem bírtunk menni a szartól, és annyira büdös volt hogy öklendeznem kellett...döbbenet ami ott folyt...
2013. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!