Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám lány. Törpe tacskó ezért mindig az ölemben van. Ma az ölembe vettem. barna csíkos lett (ahol a feneke volt) a lábam. Mondtam biztos kakilt. Eltelt egy olyan nem is tudom mennyi idő. Ölembe vettem. Megint barna csík. Hátra fordítottam. És a tudjátok mijénél véres csepp "cseppent". Nem ugat emberekre sem. Oda simul az idegenhez is (pedig ezt korábban nem volt szokása). Kutyáknak is van menstruáció?? Amúgy augusztusban született.

2013. máj. 15. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy ez normális :) ők tüzelnek nem pedig menstruálnak, de nem aggódj.
2013. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most tüzelt először :)
2013. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostantól ivarérett a kutyád. Kb félévente fog tüzelni, ez 2-3 hétig tart, ilyenkor nagyon kell rá vigyázni, nehogy megtermékenyítse egy kan. Amíg tart a tüzelés, ne vidd hosszú sétára, csak annyit sétálj vele odakint, míg el nem végzi a dolgát, mert ilyenkor kilométerekről is megérzik a kanok, és nem biztos, hogy meg tudnád védeni, ha egy kan rá akarna mászni. Ha vége a tüzelésnek, vidd el az állatorvoshoz, és ivartalaníttasd. Akkor nem fog többet tüzelni, és nem kell félni, hogy rámászik egy másik kutya.
2013. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én szeretném (főleg apa), hogy legyen kiskutyája.
2013. máj. 16. 10:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg nem is sétáltatom. A kerítésünk biztonságos. Csak az az egy baj van, hogy én 11 vagyok tudom az ilyeneket, a tesóm meg 8 és fiú. Nincs ilyenekről tájékoztatva. És félek, hogy meglátja a vért...
2013. máj. 16. 15:30
 6/6 julianna24 ***** válasza:

Szolj a szuleidnek,hogy tuzel a kutyus,egyebkent lehet venni

Kutya tüzelőbugyit kb.1000 forint ilyen kis kutyanal:)

2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!