Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok boltot ahol olcsón...

Tudtok boltot ahol olcsón vehetnék kutyakonzervet?

Figyelt kérdés
Szaftos kutyaeledelre gondolok, a Tescoban szoktam venni, de nagyon gyorsan fogy ezért anyagilag elég megterhelő...

2013. máj. 16. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A konzervek nagy részének 80% víz + hulladék. Jobban jársz ha főzöl nekik farhátat, husit. Olcsóbb, és tudod mit eszik a kutya.
2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
a tesco-s nagyon rossz, az én kutyáim meg se ették!! én az aldisra esküszök!! ott jó áron van a nagy kutya konzi,sőt ha akció van ott a legolcsóbb!!
2013. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vidák Fanni válasza:
Mi főzni szoktunk neki "kutya levest" , de van olyan amikor a Alpha Zoo-ba.Ott a legolcsóbb és még jó minőségű is.
2013. máj. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezeket adni a kutyámnak és ő sem nagyon szereti! én pl. találtam egy tyúkost (aki bontott csirkét árul) és tőle tudok venne 150 ft/kg-ért ilyen húsnyesedéket. de ha boltban veszel csirkefarhátat, az sem olyan drága és jót tesz a kutyunak!
2013. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van kutyateszta is amit csak le kell forrazni.mi ebbe szoktunk egy kis nyesedeket tenni.

Nagyon szeretik.es megsem mindig tapot eszik.nekunk a konzervtol hanyt a kutya szoval felejtos lett...

2013. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a konzerv a kutyások legnagyobb átverése! veszik az ízfokozós vizet (és közben nem mellesleg rengeteg szemetet termelnek vele, mert gondolom sajnos nem mindenki dobja a konzervet a szelektívbe...)


én is a főzésre esküszöm! én állateledelesnél szoktam venni fagyasztott kaját, amiből jól fel tudok tankolni, illetve hentesnél is veszek. marha tüdő, tőgy, vadnyesedék, nyúldarálék, nyúlgerinc, csirkefarhát, mellcsont, stb.


ezeknek 170-300 ft kilója, 2 kilót szoktam főzni egyszerre, 3 db 25-35 kilós kutyának 3 napig elég, mondjuk mellé adok szárazat is, de még mindig sokkal jobban megéri, mintha konzervet adnék! a levesbe mindig főzök zöldséget is (pl. répát, céklát), ha nem akarsz szárazat adni, akkor érdemes valami szénhidrátot is főzni bele, pl rizst, vagy kutyatésztát. sokkal, de sokkal olcsóbb, mint a konzerv és sokkal, de sokkal táplálóbb is!

2013. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!