Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány nap alatt tanult meg a...

Hány nap alatt tanult meg a kiskutyád pórázon sétálni?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt, amíg megszokta és hogyan érted el? Ha elkezd bóklászni és én megállok egy helyben, akkor küzdeni kezd a pórázzal... Mit tehetek?

2013. máj. 16. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt. Ráraktam és húzta maga után, nem zavarta. Ha felvettem, harapdálta, rászóltam, hogy nem. 2-3 nap után megszűnt :)
2013. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ráraktam és mentünk. Ennyi.
2013. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk egy hét volt kb mire tökéletesen ment a séta és a kutya laza pórázon jött bal oldalt láb mellett (nálam ez a pórázon sétáltatás)
2013. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónap, azért még most sem tökéletes:)

most 3 hónapos.

2013. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem 3, 4.
2013. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11 hetesen kerűlt hozzánk, másnap már mentünk sétálni. Szerencsére van két időssebb kutyánk így kicsit olyan volt mintha tőllük tanulta volna. Egy hét után már gyönyörűen jött laza pórázzal lább mellett.
2013. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nagyobb kuttyal rögtön működött. Rátettem a pórázt, jutifalattal csalogattam egy darabig és rá is érzett a dologra.

A kistestű kutyánkkal ugyanezt próbáltam, de vele valahogy nehezebben ment, szerintem azért is, mert rá csak hámot mertem rakni pici korában és minden lötyögött rajta, próbálta rágcsálni, fickalódott. Végül ott az jött be, hogy otthon is rajtahagytam kis időkre a pórázt, hogy megszokja. (persze felügyelet mellett, nehogy magára gabalyítsa)

2013. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt mikor hozzám került.1 nap alatt megszokta, rácsatoltam és mentem vele, eleinte nem tetszett neki, de különösebbet nem csináltam vele.Most 1 hónapjavan nálam napi 9x viszem le a szobatisztaság megtanítása miatt és szépen jön néha húz de raktam rá fojtót így visszafogható.Tacsikeverék.
2013. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de hihetetlen vagy legalábbis nehéz elhinni, hogy más kiskutyája egy nap alatt megtanult pórázon húzás nélkül, láb mellett sétálni...mert szerintem ezt jelenti a pórázon sétálni. Vagy szerencsétek volt, vagy nem is tudom...:) Én azért még mindig lefárasztva viszem ki, és marha büszke vagyok rá, h 1 hónap alatt eljutottunk odáig, h ritkán kell megállni vele.
2013. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
8 hetes volt és egy nap alatt megszokta a pórázt, úgy, hogy nem zavarta, hogy rajta van. Az, hogy 8 hetesen húzott az engem nem érdekelt. Ahogy nőtt úgy szoktattam le a húzásról.
2013. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!