Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha dobálom a levegőbe?

Baj ha dobálom a levegőbe?

Figyelt kérdés
Mini yorki terrierem van és szoktam vele játszani,hogy egy picikét kb. olyan 40 cm feldobom dobom a kezemtől majd elkapom!Ez ugye nem árt a kutyinak mert?pl. a babáknál jót tesz és nagyon szeretik is...Ja meg szokta harapdálni az ujjam és van,hogy nagyon bevadul csak játszik vagy támadásnak fogja fel?(szeretem ha rágcsálja hisz olyan aranyos de van,hogy félek egy alighogy 30 centis kutyámtól) köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 17. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
hát ha már MINI yorki az is bizts hogy szaporítós szerencsétlen állat. Tudtommal nem létezik MINI. csak a szaporítóknál. ezek után a bevadultságát akár támadásnak is felfoghatja ha sikerült egy ideggyenge kölyköt kifognod. nem mellesleg a felfele dobálgatás sem segít sőt kifejezetten kellemetlen a kutyának. gratula a sok észedhez és hogy egy szerencsétlen kutyát vettél babapótléknak! "pl. a babáknál jót tesz és nagyon szeretik is" ÉPPELMÉJŰ EMBERNEK ESZÉBE NEM JUTNA EGY KUTYÁT EGY EMBER BABÁHOZ HASONLÍTANI!
2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
,,észed" bagoly mondja verébnek!És amúgy ez nem egy agyontenyésztett kutya és nem teljesen mini!Köszönöm a nyugtató és kedves válaszod.És honnan veszed te idegen ember,hogy babapótló??15 éves vagyok! ...
2013. máj. 17. 18:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Épelméjű ember tudja azt is, hogy a mini yorkie csak az agyonnyomorított normál yorkie...
2013. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

hát tudod, mivel kissé felzaklattam magam az eseten félreírtam egyes szót, amit nem mellesleg észre is vettem de úgy döntöttem nem javítom (amúgy sem szoktam) mert biztosra vettem ha gyerek vagy akkor tuti ebbe bele fogsz kötni, csak hogy jobban érezhesd magad. ;)


ha nem írtad volna le mennyi idős vagy magam is tudtam volna elhiheted. csak egy gyerek lehet ilyen eszetlen egy kutyával. nem mellesleg ilyen idős korban már buli az embernek anyáskodni, de ha kicsit helyén lenne az eszed nagyon is tudnád mit értettem ezalatt. de ha neked így érthetőbb: egy élő agyonnyomorgatni való plüss állatot akartál. hogy őszinte legyek elsősorban tény nem te vagy a hibás hogy 15 évesen és ennyi ésszel kezedbe nyomtak egy élőlényt hogy dobálgathasd kedvedre.

2013. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.


Sajnos nem csak egy gyereknek van ilyen kevés esze :/

2013. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 18:45


nem tudom ezt nekem szántad e de értelemszeren én is úgy értettem. nem azt mondtam hogy a szaporítóknál kapható "igazi" mini yorki. hanem ezalatt azt értettem hogy a szaporítók szeretnek ezzel a jezővel élni, mert az olyan cuki ha van egy mini yorkim...

2013. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem egy agyontenyésztett kutya"


valóban? törzskönyve van a te MINI yorkidnak? mennyi idősen került hozzád? betegségekre szűrve volt?

2013. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősítettem, amit írtál, hogy ép elméjű ember ilyet nem tesz, plusz nem is vesz nyomorított, szaporított kutyát.
2013. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

jézus isten... szerencsétlen állat... ne dobál, mert a testfelépítése nem olyan mint egy embernek, és baja lehet...

Én még annyi idős se voltam mint te,de az állatokkal úgy bántam, mint a porcelánbabával, hogy bajuk ne essen...hogy lehet valaki ennyire agyhalott...

amúgy meg ne lepődj meg, ha ezek után még ha csak te játéknak is hiszed, hogy megtámad... ezért az sok hülye kiskutya, mert úgy bánnak velük, mint te..szereted, ha harapdál? gyere el hozzám, és az én kutyám is szívesen megharapdál, neked úgy is jó, mert azt hiszed, hogy cuki...csak mert egy fél kilós kutyád van...hova fajulunk még emberek?

2013. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobálsz egy kutyát? Te szegény -.-
2013. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!