Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet epilepszia?

Ez lehet epilepszia?

Figyelt kérdés

Egy yorki kutyáról van szó!

Eddig körül belül 3x fordult elő, hogy nagyon bezabált, és egyszer csak "lebénulnak" a lábai, nem tudja koordinálni a lépéseit, és imbolyogva megy, később alig tud ráállni, mert összecsuklik. A hasa feszes, és miután kihányta a bezabált ételt jól lesz. Legutóbb nem hányt, de a nyáltermelése megnőtt, másodpercenként csöppent a nyála, szóval már majdnem hányt. Segítsetek! Mi lehet ez?


2013. máj. 17. 21:10
1 2
 1/17 Bozsikrisz ***** válasza:
Evéstől nem kap epilepsziás rohamot. És miért zabál be az a yorki? Hányszor kap egy nap enni?
2013. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem, ez valami más. Egyszerűen csak lehet diszkomfort érzése a sok kajától, és azért jelentkeznek ezek a tünetek. A nyála is csöpöghet emiatt vagy fulladhat is, leget nehézlégzése.

Ez nem utal epilepsziára, de talán jót tenne neki, ha ügyelnél rá, hogy ne zabálja tele magát...

2013. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A táljában mindig van kaja, akkor eszik belőle amikor éhes, néha kap egy kis húsmaradékot. De ha attól lenne a baj, akkor sokkal gyakrabban fordulna elő
2013. máj. 17. 21:16
 4/17 Bozsikrisz ***** válasza:

-.- Sejtettem, hogy ez lesz a válasz.

Fiacskám, olvass utána, hogy egy kutyát hogyan kell etetni... Amit most csinálsz, azzal taccsra vágod a kutyád gyomrát, és örülhetsz hogy idáig nem kapott még gyomorcsavarodást.


Egy kutya 1 nap 1x, max 2x eszik, és nem csipeget egész nap.

Üdv, egy yorki gazdi

2013. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy nap egyszer eszik, az meg nem hinném hogy hatalmas gondot okoz neki, hogy 3 óránként eszik egy-egy falatot, de lehet hogy én tudom rosszul
2013. máj. 17. 21:20
 6/17 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, főleg mert egy dagadt disznó lesz, aki finnyás és sokszor nem hajlandó majd enni.
2013. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Éppen hogy vékony! Semmi baja nincs, mozgékony! Dagadt disznó... messze áll tőle! Ja és jár futni is!
2013. máj. 17. 21:22
 8/17 Bozsikrisz ***** válasza:

Ha napközben csak 1-1 falatot kap, az még ok, viszont akkor inkább azt csináld, hogy a napi 1 fő étkezést 2 részre osztod.

Nem jó, ha egyszerre olyan sokat eszik, hogy utána rosszul van.

2013. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolod hogy mégis rosszul tudod?! Ha jól csinálnád lehet hogy nem lenne rosszul a kutya. Egyébként meg vidd orvoshoz, ezek nagyon komoly tünetek. Mi itt nem tudunk biztos választ adni.
2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként azóta már figyelünk rá, hogy ne egye magát degeszre, csak megijedtem, hogy lehet-e epilepsziát tünet, mert ma hallottam erről.
2013. máj. 17. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!