Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy ilyen színű...

Szerintetek egy ilyen színű kutyának milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés

A mienk kan. A bolhanyakörvét szeretném egy kicsit felturbózni, mert eléggé csunyácska. De nem tudom eldönteni, milyen színűt készítsek ami neki jól állna. Én a fehérre gondoltam, ami úgy néz ki mintha gyémánt lenne, de biztosan volna más szín is ami jól mutatna rajta. Swarowski jellegű kövekkel gondolkodjatok.


Előre is köszönöm mindenki segítségét.



2013. máj. 18. 04:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a linket elfelejtettem: [link]
2013. máj. 18. 04:16
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem tudnék más szint elképzelni, viszont nem köves nyakörvet tennék rá, akkor már inkább valami fehér szürke kockás vagy a sima fehér.
2013. máj. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2013. máj. 18. 05:50
 4/7 anonim válasza:
Fehér, vagy kék.
2013. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fém szín is jól állna rajta. Ha nagyon nem tudsz megbékélni vele, a folyadékos bolhairtást is tudom javasolni. Mind a 2 kutyánkon az van, semmiféle élősködőjük nincs, 2-3 havonta kell rájuk tenni.
2013. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A belinkelt kövek közül, a következőket tudom elképzelni:

Red magma, Jet, Jet hematite, Jet hematitex 2, Black diamond, Light grey opal, White opal star shine, Metalic light gol x2, Heliotrope.

Ezek szerintem illenének a kutyához, viszont nyilván az én ízlésemet is tükrözik. Én a fehéret pl semmiképp nem tudom elképzelni hozzá.

Amúgy gratula, nagyon jó ötlet. :) Hogy fogod rögzíteni a köveket, simán csak ragasztod? Mivel?

2013. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jonquil, sunflower, a zöldek, citrine, fire opal. igazából, mivel alapvetően barna alapra megy, elég sokféle illik hozzá. pl. a zöldek, sárgák, kékek közül nem mind. narancsos színek. esetleg világosabb barna. topaz ab-t tennék peridottal vagy fern green-nel így elsőre. vagy csupa sunflowert. persze ha teljesen bekövezed, ha nem, akkor nyakörv színétől is függ. meg, hogy mennyire szeretnéd színesre.
2013. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!