Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért érzem úgy hogy nem szeret?

Miért érzem úgy hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Szomszédomtól kaptam meg a tibeti terrierjét mert ő már nem tudott gondoskodni róla(már 80 éves múlt) 3 hete van már nálam a kutya de úgy érzem kicsit se szeret csak eltúr,5 éves a kutya,ha hívom nem jön mintha meg se hallana ha leviszem sétálni kitépi a pórázt a kezemből és elszalad,ha otthon akarok vele játszani akkor nem érdekli se a labda se semmi,amikor nem nálam lakot nem ilyen volt sokszor találkozunk a szomszéddal de kutyát az se érdekli szóval nem a szomszédom hiányzik neki én nagyon szeretem a kutyát de ő ezt nem viszonozza,a ligetbe se tudom elvinni mert ha elengedem elszalad és nem jön vissza nem hallgat rám semmit még kutya futtatóba se tudom elvinni mert amint elengedem ugorna ki a kerítésen és ásna hogy elmehessen,régebben hallgatott a gazdájára és rám is(én sétáltattam régebben is)nem tudom mit csináljak vele?

2013. máj. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyelőre haragszik, hogy el kellett jönnie a gazdájától. türelem.
2013. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nem szokott meg téged, adj neki időt. És fordíts sok figyelmet a falkavezérségre, mert ebből a viselkedésből egyértelműen úgy tűnik, hogy a kutya nem fogad el téged vezérként.

Olvasd el ezt, és próbáld betartani:

[link]

És ha van a közeletekben kutyaiskola, mindenképpen érdemes lenne eljárnotok.

2013. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed úgy mert 3 hét alatt egy 5 éves kutya nem fog megszeretni. Ehhez sokkal több idő kell.
2013. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A linket NAGYON NAGYON köszönöm!!! :):)
2013. máj. 18. 17:31
 5/6 julianna24 ***** válasza:
Adj neki idot,mindent uj a szamara megkell neki szokni meg.Egyebkent meg ha a szomszedba lakott a volt gazdi akkor vissza akar menni hozza,mert a kutya halas,es ragaszkodo,akkor is ha a gazda nem torodott vele.Majd megnyugszik es ertekeli majd a szereteted es gondoskodasodat.
2013. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ez egy hatalmas törés a kutya életében. Valószínűleg nem érti, hogy miért került el a szeretett gazditól.

Adj neki időt, és a az együttlétetek legyen minőségi, fektess nagy hangsúlyt a kötődés kiépítésére.

2013. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!