Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet szerintetek?

Mi baja lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
A kutyám mindenfele fehér habos hányást hányik. Nincs tartalma csak ez a fehér hab. De egyfolytában öklendezik. És köhög. Valami ki akar jönni belőle de csak ez a fehér cucc jön ki belőle mindenfele. Késő délután óta ezt csinálja. Elvittem sétálni akkor nem. Most megint hallom és mindenfele ezek a foltok vannak. Remélem nem nyalt be valami mérget vagy valami. Szerintetek?

2013. máj. 18. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Valami megakadhatott a torkán.
2013. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anyács ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy megfázott, vagy kennelköhögés. Valszeg a köhögéstől hányik habosat. Orvos, amint lehet!
2013. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ferenczboti válasza:
0%
vagy veszettség környékezi, mindenképp vidd orvoshoz
2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Esetleg elvihetnéd állatorvoshoz, nem gondolod?
2013. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, mert holnap és holnap után nincs :s

Most evett de már megint kezdi, szóval a száraz táp se vitte le akkor nem akadt meg semmi a torkán. Veszettség kizárva az oltásai miatt. A kennelköhögéshez nagyon hasonlít még figyelem, mert mostanában sokat szökött és most sikerült megakadályoznom ebben. Szoktam együtt sétáltatni a bnőm kutyájával akinek a kutyájának egy oltása sincs meg.

2013. máj. 18. 21:05
 6/22 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm hogy megpróbáltok segíteni :)
2013. máj. 18. 21:06
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát ha az én kutyám lenne beteg én nem azzal vesztegetném az időm, hogy az interneten másoktól várjam a segítséget (mivel a többségnek nincs állatorvosi diplomája), hanem fogom magam és szaladok a dokihoz vagy telefonálok, ha már nem dolgozik, hogy mi lehet a baj és mit tegyek. Vagy pedig fognám a kutyát és irány a klinika.


De mindegy, ez vagyok én, nem vagyunk egyformák. Jobbulást a kutyusnak.

2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Amennyiben kennelköhögés, valamennyire tudod enyhíteni a tüneteket párásítással, esetleg egy kis (tényleg kicsi) mézzel, vagy joghurttal/kefírttel a kajájába (utóbbi azért, hogy a bélflóráját helyreállítsa). Nem hiszem, hogy ezek bármelyike gondot okozna, de valamennyit segíthet. Kisebb kutyánál mindenképpen kéne orvost látnia, mi antibiotikumot kaptunk rá. Általában magától elmúlik.

Ha nem kennelköhögés, akkor nem tudom.

2013. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

én komolyan nem hiszem el hogy mindenki ennyire tudatlan??? LÉTEZIK MINDIG ÉS MINDENKOR ORVOSI ÜGYELET AZ ÖSSZES EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁSBAN! úgy az állatoknak ahogyan az embereknek is! sőt még patika is kell legyen ügyeletben! szerinted ha pl. egy kutyát elütnek és sürgőssen meg lehetne menteni nem viszik sehova mert szombaton és vasárnap nincsen orvos mert hétvége van?

pár hete is volt itt egy agyas, a gennyes szemű kutyájával. azzal takaródzott hogy hétvégén nincsen se patika se orvos. én! aki még csak nem is magyarországon élek simán belinkeltem neki egy oldalt ahol fel volt tüntetve az orvosi ügyelet.

szépen beírod a google-be a helyet ahol laksz és azt hogy állatorvosi ügyelet!!!! aztán szépen elfáradsz a kutyával a megadott helyszínre!!!!



ennyi agyatlan embert egy rakáson!!!!

2013. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm. Nem tudtam az ügyeletről de lehet ezt emberi szinten is közölni. Amúgyaz egész èjszakát végig köhögte. :s most meg csak fekszik. Szerintem el van fáradva. Ha folytatódik a köhögés felkeresek valami ügyeletes állatorvost.
2013. máj. 19. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!