Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár napja elvittem a yorkimat...

Pár napja elvittem a yorkimat kutya kozmetikushoz. Azóta kedvetlen, egész nap fekszik. Játszani se nagyon akar. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
TÖBBET NE VIDD KOZMETIKUSHOZ !!! EZT JÓL TARTSD ÉSZBEN!!!
2013. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet véletlen egybeesés,és más baja van.Vidd el orvoshoz.Ne mond,hogy mire gyanakszol,úgy vizsgálja,hogy csak a tüneteket tudja.
2013. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a kozmetikához van köze. Annyira azért nem trauma egy kutyának, én elvinném dokihoz
2013. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő tök független egymástól, inkább valami betegsége lehet, vidd dokihoz.
2013. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy izgága volt és megütötték vagy benyugtatózták mert nem tudták másképp kifésülni/megnyírni. Vidd el dokihoz ő majd megmondja. Mind két esetre hallottam már jó pár példát sőt ennél cifrábbakat is, ismerősöm kutyáját megölték- a kutya allergiás volt néhány samponra és csak egy bizonyos samponnal lehetett fürdetni, a gazdi elvitte a kutyus samponját a kozmetikába, hogy azzal fürdessék mert minden másra allergiás. A kozmetikában le se szarták mit mondott a gazdi saját samponnal fürdették és a kutyának annyira erő allergiája lett hogy a feje teljesen feldsagadt a nyomott orra miatt (francia bulldog) nem kapott levegőt és megfulladt. Keress másik kozmetikust vagy te tartsd rendben a szőrét
2013. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!