Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajnalban ordít a kölyökkutyám...

Hajnalban ordít a kölyökkutyám. Jól teszem ha így kezelem?

Figyelt kérdés

Három éjszakát töltöttünk eddig együtt, 8 hetes. A menetrend az, hogy este 8 körül elalszik. Hajnali fél ötkor pedig hatalmas boldogsággal ébreszt, kiviszem pisilni. Na és itt a bibi.


Nem akarom, hogy hozzászokjon, hogy a nappal kelünk, úgyhogy ha megvolt a pisi, visszamegyünk és én befordulok az ágyamon. Ő meg nekiáll ordítani, nyüszíteni, vonyítani. Biztosan nem félelemből, mert az egyik játékával a szájában az ágyra támaszkodva teszi mindezt, direkt nekem...


10-15 perc után elhallgat és alszik 7ig.


Én ezt a helyzetet úgy kezelem, hogy tökéletesen ignorálom. Nem szólok hozzá, nem nézek rá, meg sem mozdulok.


Jól teszem, le fog szokni róla, ha rájön, hogy az ordítás nem vezet semmire?


2013. máj. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így kell! Ügyi!
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyes, hamar meg fogja tanulni, hogy ennek nincs értelme.
2013. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jól teszed!!
2013. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Teljesen jó!

Egy kicsit nem segítene,ha később feküdnétek le?:)

2013. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán még azzal is megspékelheted, hogy reggel csak kiviszed pisilni, faarccal, különösebb üdvözlés nélkül, anélkül, hogy szólnál hozzá vagy nagyon ránéznél, és majd ha felébredsz másodszor, na akkor van üdvözlés, öröm stb.
2013. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!