Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások!? Ötlet?

Kutyások!? Ötlet?

Figyelt kérdés

5 éve könyörgök egy kutyusért és a héten megyünk a menhelyre és kapok egyet:D Mindig is a menhelyről szerettem volna megmenteni legalább egyet. Na és én már sokszor veszítettem el macskáim és mindig nagyon nehéz volt feldolgozni. Tudoom, hogy ez a kutyus velem lesz 10-15 évig, de elgondolkodtam azon, hogy ha hozzám nő és családtag lesz (normális esetbe ő fog hamarabb meghalni) akkor én azt nem fogom kibírni. Tudom, hogy hülyeség már most ilyeneken gondolkodni, de azon is elsírom magam, ha egy filmben meghal egy állat és a sok macskám után félek megszeretni egy kutyát mivel még annál is jobban családtag lesz. De persze tudom, hogy úgyis meg fogom szeretni és olyan élete lesz amit sok kutya nem kaphat meg.

Szerintetek egyátalán kell mellém kutya így?


2013. máj. 20. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kigyógyulsz abból, hogy félsz a halálától, akkor egy kiskutyát vehetsz. Ha nem, inkább vigyetek haza, mert nagyon komoly nyomot hagy a kutya halála. Egy macska pedig egyáltalán nem olyan, mint egy kiskutya, bárhogy is bújós, játékos. Egy kutyussal garantáltan nagyon sok kalandon mennétek át. Mindenre megtanítanád őt, amit szeretnél. Ha ezt nem fogod megtenni vele, rá se fogsz nézni, csak este megetetni, hogy biztos ne fájjon, inkább ne is vigyél haza kutyát. Sajnálom.
2013. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne ezen gondolkozz! Most komolyan?! Képes lennél lemondani a kutyáról ezért? Ez természetes, én sem fogok örülni, ha meghal a kutyám, de ki kell élvezn az időt, amit együtt töltötök. Bocsi, lehet, hogy most ebből a pár mondatból bunkónak látszottam, én is utálom, ha így válaszolnak nekem, de szerintem ez egy hülye kérdés. (Én is megkönnyezem az olyan filmeket, amilyenekről beszéltél és nekem 2 öreg kutyám van, akik után BIZTOS le leszek törve, mert nekem ráadásul barátaim sincsenek, csak ők, tehát megértelek... De az, hogy ezért ne lett volna kutyám... Szerintem baromság, sry.



Na de ha végül lesz egy kis barátod, akkor sikerekben, egészségben és mókában gazdag 10-15 évet kívánok! :))

2013. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*inkább NE vigyetek haza - az első sor végénél
2013. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, most látom, hogy az előttem lévő írt és teljesen egyetértek vele, főleg ebben:

"Ha ezt nem fogod megtenni vele, rá se fogsz nézni, csak este megetetni, hogy biztos ne fájjon, inkább ne is vigyél haza kutyát. Sajnálom."


Kérlek törődj vele!!! Megérdemli

2013. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! 2. Nem voltál bunkó, végülis igazad van! És mire eljön az az idő felnövök (16 éves vagyok). És nem fogok lemondani róla, mert erre várok 5 éve.:)
2013. máj. 20. 12:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, törődni fogok vele..ez természetes!:)
2013. máj. 20. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek én is rettegek, hogy mi lesz ha... 10 éves a kutyám és nap mint nap rettegek, hogy egyszer elhagy, de sajnos ez is hozzá tartozik és megproobálom azt figyelembe venni, hogy minden nap megkapja a szeretet bombáját és mindent amire szüksége van, hogy ha egyszer bekövetkezik maradjon meg nekem annyi boldogság, hogy ő boldog volt :)
2013. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!