Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehetne csinálni?

Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek van egy yorkshire terrierje. Ez a kutya 5 hónapja szült és most tüzel megint. De véletlenül (mert a gazdája mikor levitte nem figyelt rá eléggé) megint "felcsinálták" de ez most egy havanese kutya volt. (aki szerintem eléggé nagy hozzá) Nem korai még neki ismét szülnie? Ivartalanítani nem tudják mert nincs rá pénzük, és nem is nagyon akarják.
2013. máj. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt lehet csinálni, hogy elmondod nekik, hogy kizsigerelik a kutyájukat azzal, hogy ennyiszer elletik.

Bár ha őket ennyire nem érdekli a dolog, akkor szerintem falra hányt borsó... :(

2013. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mondtuk nekik,hogy csoda lesz ha megmarad a kutya vagy ha egyáltalán megtudja őket szülni. De ha császározni kéne, arra se lenne pénzük. Nem tudom,hogy mit csináljak! Mert a végén még az is lehet,hogy ők fognak megsértődni,pedig én csak segítenék.
2013. máj. 20. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnád te kifizetni az ivartalanítatást? Tudom nem kis öszeg, de ebben az esetben szerintem más választás nincsen. Vagy esetleg vedd meg tőlük a kutyát. (elnézést, de kétlem hogy törzskönyves lenne) Ha ennyit nem képesek megtenni a kutyájukèrt, és ennyire nem figyelnek oda rá csak nem ragaszkodhatnak annyira hozzá. Mást sajnos szerintem nem nagyon tehetsz. Egyébként nagyon korai lenne egy újjabb alom szegénynek.
2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekünk is 3 kutyánk van, és nem hiszem,hogy kitudnám fizetni,meg nem is akarják igazán,hogy ivartalanítva legyen.
2013. máj. 20. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez a megoldás, de az első gondolatom ez volt: Egy állas lehet, hogy helyre rakná a gondolkodásukat."
2013. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!