Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a kefék jók...

Szerintetek ezek a kefék jók valamire?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Most vedlik az amstaffom először és nagyon zavar hogy amikor játszok vele mindig tetőtől talpig szőr vagyok, voltam a fressnapfban is ott is egy terrier kefét akartam venni de lebeszéltek róla (mondjuk az 3,5 ezer volt nem ilyen olcsó) és egy ilyen m4 trimmert vagy mi a fenét javasoltak helyette.

Kb úgy tudnám leírni mint ha egy egér lenne a kezemben csak az alján 2 oldalt oválisan ilyen fém fogak lennének viszonylag ritkán szed is ki csomó szőrt és egy idő után már kevesebbet szed ki de rá pár napra megint ugyanez a helyzet, nyilván egyszerre nem szedi ki ezt tudom de valami jobb hatásosabb nincs amit nem kellene milliószor végighúzni (és most nem a 8000 Ft-os furminátorra gondoltam).


Vagy ennél ezek se lennének jobbak?



2013. máj. 21. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, ami egy húzásra kiszed mindent.


Jelenleg a piacon nincs jobb a furminátornál, és az olcsóbb, de ugyanolyan hatékony társánál, a foolee-nál.

2013. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez milyen, de elköltöttem egy rakat pénzt mindenféle olcsó kefékre ami hamar kiderűlt hogy nem ért semmit csak gyültek a fiókba a kutyáim meg hullatäk a szőrt. Aztán megvettem a furminátort, igaz hogy drága volt de amit előtte költöttem olcsó kefére abból kettőt vehettem volna. Egy boxerem és két rövidszőrű keverékem van.
2013. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen.
2013. máj. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!