Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném a yorkimat kutyaovib...

Szeretném a yorkimat kutyaoviba vinni. Ott mit szoktak csinálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
amikor beadod és befizeted a pénzt, akkor azt mondják: -Milyen aranyos kiskutya! Azután amikor elmentél, akkor jól belerúgnak - hogy: Mész a sarokba te rohadt dög! :(
2013. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

15:13-as! Te fogyatékos vagy?

A kutyaoviba nem is hagyják ott a kutyát!

A kutyaovi elsősorban a szocializációról szól, megtanul a kutya kutyául, és te is. Kisebb parancsokat is tanítanak már, pórázhasználatot, de a java része játék.

2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

első válaszoló, te idióta vagy, a kutyaovi nem olyan mint amibe a gyerekeket rakod..édesjóistenem az ilyenek mért szólalnak meg?..



Odamész, vannak helyek ahol az első alkalom ingyenes, pár a kutyáddal nagyjából egykorú kiskutya van ott, megtanítanak pár alapdolgot (behívás stb, de még nem úgy, mint egy alapfokú tanfolyamon) és közben szocializálódik a kutya a többi kutya által. Ezen kívül megtanítanak figyelni különböző dolgokra, ugye különböző jellemű kutyák vannak ott, dominánsak, kevésbé dominánsak, megmutatják hogy kell ezt "kezelni" tehát hogy kell elérni, hogy az adott dolgokkal felhagyjon, vagy hogy lehet ezt már kölyök korban elfojtani stb. De ha odamész és rákérdezel biztos vagyok benne hogy szívesen elmagyaráznak mindent:)

2013. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is yorkim van, a népszigeti kutyaoviba jártam vele.

Megismerkedik más kutyákkal, lehetősége van más kölykökkel játszani. És folyamatos felügyelet mellett vannak.

Nekem az maradt meg az első óráról, hogy olyan feladatok voltak, hogy miközben a kutya játszik, a gazdi elmegy a közeléből és szólni kell neki, ezzel is gyakorolva a behívást.

Meg olyan is volt, hogy letettek egy nagy nejlont, és arra kellett a kutyának rámennie. A legtöbb kutya nem mert rálépni, mert megijedtek a zörgő hangjától, én odadobtam egy jutifalatot, és azonnal ráment a kutyám :D

2013. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!