Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava gazdik mit szóltok a...

Csivava gazdik mit szóltok a kutyátokhoz?

Figyelt kérdés
Csivavát szeretnék. Kíváncsi vagyok a viselkedésére, etetésére,sétáltatására, nevelésére, hogy kell-e kutyaiskolába vinni, és hogy bírja az egyedül létet, mert amíg suliban vagyok egyedül lenne.Ja és, hogy nem nagyon beteges fajta-e?Tudtok valami jó kennelt?Elnézést a sok kérdésért, de minden tapasztalat számít.
2013. máj. 21. 20:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! Nekem egy 2 és fél éves csivavám van.

Érdekes, hogy nem kellett szobatisztaságra nevelni, azonnal oda ürítette a dolgát, ahova kellett.

Nekünk udvaros házunk van, elég sokat van kint. Jön-megy, fekszik, iszonyat jó a szaglása és rettentően okos.

Télen bent van egy boxban, ahova egyedül beugrik, ha elfárad.

Imád játszani, és harapdálni a kezemet, de tudja, hogy hol a határ.

Ha túlpörög, akkor rászólok, és lefekszik, és néz azokkal a hatalmas szemeivel :D


Az enyém nagyon válogatós, nem mindent eszik meg, de amit szeret, azt kb. szétdurranásig tudná enni :D


A vizet utálja, a fürdőszobát messziről elkerüli.


Am. nincs vele probléma, nem agresszív, nem bajos, ha rossz megszidjuk, ha jó megdicsérjük.


A hangja hatalmas, de am. kis gyáva.


Reggelig tudnám jellemezni, de ahogy az előttem lévők leírták, nincs vele semmi gond :)

2013. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
A csivava tényleg egy patkány.Nagy pofájuk van, beugatnak nagyobb kutyáknak aztán csodálkozak, hogy széttépik őket.Enyhén szólva túlzás őket "kutyának" nevezni, mert a kutya ott kezdődik amit egy felnőtt férfi úgy meg tud simogatni, hogy nem kell lehajolnia.
2014. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!