Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy bullterrier kölyökkutyát. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Viszont attól félek, hogy nem lesz elég "banánalakú" a feje.


Láttam pár olyan képet, amelyiknek inkább hosszúkásabb a feje, mintsem banánalakú.


Ha elmegyek egy kennelbe, a kölyökkutyát mi alapján válasszak?


Mik azok a jelek, hogy felnőttkorában szép, ívelt feje lesz?



2013. máj. 22. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Remélem azt tudod,hogy a bullterrierek nagy részét egyszerűen művészet életben tartani? Nem betegségekre gondolok hanem pl. olyan dolgokat eszik meg (nyel le egyben,hogy ember azt el se tudja képzelni) az én szukámból legutóbb egy egész törölköző jött ki szerencsére magától.De volt már életmentő műtétünk amit akkor a kutyában találtak- zokni,zacskó,műanyag csipogós játék ez utóbbi egyben rágás nélkül lenyelve. Pedig figyeljük és 4 évig nem is csinált ilyen baromságokat.
2013. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem 8 hetesen is látszik már, ha nagyon banán :D én kutyusom alomtársának pl szerintem banánabb feje volt, mint az enyémnek :) ettől függetlenül enyém sem egy egyenesfejű..hát vannak fokozatok. amúgy szerintem ez az egyenesfejűség inkább minibullokra jellemző. legalábbis én ezt figyeltem meg. bullterriert viszont tényleg ne válassz csak külső alapján. a hiperaktív kutyus nem csak azért hiperaktív, mert sokat fut :D lesznek ott gondok :) de hát minden kutyát meg kell nevelni.
2013. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!