Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Tudnátok ajánlani megbízh...

Üdv! Tudnátok ajánlani megbízható collie-kennelt?

Figyelt kérdés
Collie-t szeretnék vásárolni nem tenyésztési, hanem hobbi célra, "családtagnak". Ezért keresek egy megbízható kennelt, ahol hozzájuthatok egy egészséges, szép, formás, esetleg kiállításra is vihető kutyához és azért lehetőleg nem csillagászatiak az árak (50-100ezer között gondolkodunk). Tudnátok ajánlani valakit? Már böngésztem a kennelek között... most éppen a Drystream és a Fontaneblui kennelben találtam olyan színű, nemű kiskutyát, amire gondoltunk, de nem tudom, mennyire megbízhatóak. Segítségeteket előre is köszönöm.

2013. máj. 23. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a Fontaneblui kennelből én nem vennék a Drystreamból is fenntartásokkal... Inkább Killinworth, Campobellói, Most Majestic... bár ha csak a Drystreamben találsz olyan kölyköt aki megfelel az elvárásaidnak akkor azt még megpróbálhatod
2013. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Fontanebluiból soha, semmilyen körülmények között, én a Drystreamből sem vennék, semmi szűrés, semmi kiállítási eredmény, nem is tetszenek a kutyáik, nekem nem szimpatikus. Inkább várj pár hónapot és legyen egy normális, szép kutyád, de ne kapkodd el a vásárlást. A Kisalagi kennelben a napokban fog megszületni egy ígéretes alom, szerintem érdemes felvenni velük a kapcsolatot. A közeljövőben a Campobellóiban is lesz alom és szerintem a Dragon Goldban is.

Őket tudom ajánlani:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (itt van egy eladó kan kölyök)

[link]

[link]

2013. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Közben tovább böngésztem, én is ráakadtam a Kőakói Kennelre, ahol van egy nekünk tetsző kiskutya. Hát mit ne mondjak, bizalomgerjesztőbb már a weboldaluk is, meg minden... A kutyus meg egyszerűen gyönyörű. Fontaneblu azt hiszem, süllyesztő.... email-megkeresésemre sem tudott egy értelmes választ írni, na és tk nélkül akarja adni a kutyát... pffff... Kisalagi új almára is kíváncsi vagyok. Köszönöm a tippeket :-)
2013. máj. 23. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárcsak minden leendő gazdi ilyen felelősségteljesen keresne tenyésztőt!

Bocs az off-ért, az előttem szólók mindent megválaszoltak. :)

2013. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!