Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért véres a kutya széklete?

Miért véres a kutya széklete?

Figyelt kérdés
Éjjel hasmenése volt a kutyámnak, véres széklete volt, sőt még a széklet után is folyt neki a vér. Reggel dokihoz vittem, aki csupán annyit kérdezett mit adtam enni neki. És megnyugatot és elkuldött, semmi viszgálat nélkül... Előző nap tápot kapott enni, és húsos csontot, ami meg volt főzve. Máskor is adtam neki, soha smmi baka nem lett tőle. Nem értem, miért volt olyan véres a széklete? Forduljak más orvoshoz? van értelme tovább aggodjak?

#véres széklet #hasménés
2013. máj. 23. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Véres hasmenés az egyik jele a parvónak. Én a helyedben másik orvoshoz vinném, aki meg is vizsgálja.
2013. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkapta ay oltásokat... Így is esélyes lehet a parvó?
2013. máj. 23. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos így is megvan az esélye, hogy elkapja. Láttam már rendesen oltott, ám mégis parvóban szenvedő kutyát. :(
2013. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős a kutyád? Ha újra véres hasmenés, vérzés lesz, másik orvoshoz menj. Az elsőt meg kerüld el nagy ívben.
2013. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én a csontra tippelnék. (Persze még millió-egy oka lehet.) Az, hogy eddig nem volt tőle baja, nem jelenti, hogy soha nem is lesz. Lehet, hogy egy csontszilánk felsértette a bélfalat. A helyedben másik dokinak is megmutatnám, és addig nem adnék neki semmit.
2013. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

bélgyulladás is lehet és ha ezt nem kezelik akkor nagyon erős bélgyulladást kap ami rosszul is elsülhet!


nem rég volt a kutyámnak is bélgyulladás,véres hasménessel kezdődött..keress fel egy másik dokit..

2013. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Többet nem kakált az éjszaka óta, mgfigyeltem. Csak folyamatosan szellent... nem is hányt. Száraz tápot adtam, eszik, játszik, semmi látszata, hogy legyengült volna.
2013. máj. 23. 13:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 5 hónapos és 2 hetes
2013. máj. 23. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
azért elvinném egy másik dokihoz,sose lehet tudni!
2013. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, más doktorhoz megyek holnap. Sajnos a mai világban a doktorok sem bíztosak...
2013. máj. 23. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!