Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit válasszak első kutyának?

Mit válasszak első kutyának?

Figyelt kérdés
Először lesz kutyám. Kert övezi a házunkat. Mivel én 8-tól 2-ig suliban vagyok és edzek is, olyan kutya kéne, ami le is tudja kötni magát amig nem vagyunk otthon. Lehetőleg okos, intelligens legyen, nem muszáj, hogy házörző legyen.. Egy hűséges, ragaszkodó, szép kutyust szeretnénk akivel elbír egy kezdő kutyatulajdonos :)
2013. máj. 24. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Labrador, Golden, Berni pásztor, Újfundlandi, Leonbergi, Magyar vizsla...
2013. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs elképzelésed menj be egy menhelye,ott el mondod mik az elvárásaid és úgy választanak neked kutyát!
2013. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól van na! Nem kell ennyire letámadni, csak tippeket kértem :)
2013. máj. 24. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
én csak zárójelben említem meg, hogy szerintem az intelligens kutyák nehezebben tűrik az egyedüllétet, jobban igénylik a foglalkozást. De ez csak az én véleményem. És mivel még suliba jársz, gondold végig még egyszer, hogy hol leszel öt-tíz év múlva, mert a kutya akkor is ott lesz, amikor te egyetemre mész/ dolgozni kezdesz.
2013. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem először keverék volt és nagyon szerezzem. Szerintem menj el menhelyre és a kölyköknél nézelődj.
2013. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem támadott le sőt nagyon jó tippet adott. Én is azt tenácsolom hogy menj be egy menhelyre.
2013. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!