Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne a jó megoldás?

Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy Yorkshire Terrier kan kutyám és most 1 és fél éves. Egy faluban élünk egy kertes házban és mostanában mindig elszökik. A szomszédban egy szuka német juhász tüzel és mindig oda akar menni. Mit kéne tenni? És mielőtt bárki a "fegyelmezni kéne" szöveggel jönne, mondom, hogy eddig is tanítottuk, hogy tilos kimenni de mostanában nem hallgat.

2013. máj. 24. 20:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ivartalanítani kéne és akkor nem szökne el.
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináld be a lyukat vagy valamit ahol kimegy :D vagy ha a keritésen akk nem tom :)
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincs ívartalanítva mindíg meg fog próbálni szökni. Ivartalanítás a legjobb, esetleg szökésbiztos kerítés, lakásba zárás.
2013. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A legtöbb fiú kutya, mindig odaakar menni a tüzelő szukákhoz. Ez természetes. Még akkor is ha rendesen, szigorúan van nevelve.

Az egyik megoldás az ivartalanítás.

A másik, nézd meg, hogy hol megy ki, és tegyél oda valamit, hogy ne tudjon kimenni. Remélem segítettem?!

2013. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segített! Már tudom hol megy ki:)
2013. máj. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!