Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen pokoli nehéz...

Miért ilyen pokoli nehéz kutyát venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kan németjuhász kölyköt, hónapok óta keresek, de egyszerűen nem találok. Ha találok olyat ami megfelelő lenne, hiába próbálom felvenni a kapcsolatot a tenyésztővel, vagy nem reagál semmire, vagy reagál egyszer, azután teljesen eltűnik. Ha valaki esetleg tudna ajánlani jó helyről kutyust, ne tartsa vissza magát.
2013. máj. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Őket nagyon tudom ajánlani! Gyönyörű kutyái vannak, és az új gazdikkal is folyamatosan tartja a kapcsolatot. A barátnőm vett tőllük egy szukát most 11 hónapos álomszép, okos kutya.

2013. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnézem őket! :)
2013. máj. 25. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Én ha tehetném menhelyről vennék kutyát. Nem vagyok egy sznob aki pénzért venne állatot mert az fajtatiszta meg mittudomén. Menhelyen csomóan várnak gazdára...
2013. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Német juhász fajtamentés teli van szebbnél szebb kutyákkal.Ha onnan hozol egyet,két kutyát mentesz meg.Akit elhozol és aki a helyére jöhet mondjuk egy sintértelepről.
2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ezt hol találom? Kölyök kutya is van?
2013. máj. 25. 15:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, már nézem is.
2013. máj. 25. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki nem meggyőződésből választ menhelyi kutyát, hanem azért mert manapság az a menő, az ugyan olyan sznobság, mint aki csak azért vásárol fajtatiszta kutyát, mert az is menő. Ha a kérdező egy szép, egészséges, a fajtájának megfelelő kutyát szeretne tenyésztőtől és rá szánja a pénzét, akkor nem kell róla lebeszélni!
2013. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:23-as! így van, ezt szeretném egy kiváló, egészséges gyönyörű és okos kutyát, lelkiismeretes tenyésztőtől. Nem azért mert menő. :) Mindkét kutyám eddig olyan helyről volt, ahol az életüket erre tették fel, és miután elhoztam a kutyust is tartottuk folyamatosan a kapcsolatot, mert nem csak addig érdekelte őket, amíg eladták. A kutyákkal semmi gond nem volt, egészségesek és gyönyörűek voltak. De sajnos most nehezebb ilyet találnom. Pénz nem számít egyébként.
2013. máj. 25. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő, hogy tetszik?


[link]

2013. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jónak tűnik! Köszönöm, felveszem velük a kapcsolatot. :)
2013. máj. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!