Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya fagyit?

Ehet a kutya fagyit?

Figyelt kérdés
Persze nem rendszeresen gondolom,csak nagyritkán pár nyalásnyi mondjuk vaníliás fagyit ehetnek?:) Vagy egyáltalán nem szabad nekik adni?

2013. máj. 25. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
szerintem nem lesz tőle baja,ha néha kap 1 kicsit.egyébként már láttam olyat aki fagyival etette a vizsláját
2013. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A mi tacsink a tejszínhabot is imádta annyira, hogy még a szódás-szifont, a habszifontól is meg tudta különböztetni.

Ha a habszifont meglátta a kezünkben, már majd megőrült, hogy mikor kapja meg a saját adagját. :))))


Persze csak módjával, mert ők is könnyen elhíznak, másrészt nem vigyáz a torkára, és ha sokat adsz neki, nehogy torokfájást kapjon. :))))

2013. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak a kutyáim fagyit enni egy nyár alatt 2-3 alkalommal. Csak arra kell figyelni hogy ne kapják be egybe a gombócot hanem lassan nyalják, ezért bele szoktam nyomkodni a tölcsérbe a gombócot alaposan.
2013. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én hetente kb eszek akkor kutyám is kap belőle. De csak kicsit nem sokat az ujjamról lenyal. Volt hogy "túladagoltuk" akkor náthás is lett tőle,csúnyán köhögött és tüsszögött. Na azóta már odafigyelek hogy csínján:) Nagyon szereti.

Tejszínhabot meg minden reggel kap,meglátja a kávéscsészét hozom be már nyalja a száját,tudja hogy a tejszínhab az övé belőle:D Kiskora óta ez a reggeli rituálé.

2013. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kihal Selima válasza:
56%
Hát figyelj egy kicsit adhatsz neki e ne sokat mert az nem tesz neki jót de nem tilos szóval nyugodtan adj nei DE VIGYÁZZ!!! Csokit ne adj neki!!!! Abba belehalhat
2013. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ha szabad ha nem mi nyáron szoktunk néha bűnözni. A kutyánk oda van a vanília fagyiért.:D Ha mi fagyizunk ő is kap egy gombócot és elnyalókázza, persze nem midig csak ha nagyon meleg van de akkor sem minden nap. A vizes jégkrémet nem szereti megnyalogatja kicsit amit hagyok neki aztán elmegy, nekem pedig bevörösödik a fejem, mert amíg eszem végig néz rám, kuncog nem tudom normálisan enni, sietek hogy minél előbb kapjon és tessék.:D

A másik kutyám felé sem néz.

2013. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. máj. 25. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Én nem adok sosem, nem nekik való szerintem meg cukros is.
2013. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem esel vele túlzásokba,néha nyugodtan lehet nekik adni egy kicsit.Én pl tavaly mikor találkoztam egy régi barátnőmmel,mindhárom kutyám vittem és úgy fagyiztunk,hogy ők is kaptak egy-egy gömböt(vaníliát,a csoki nem hiszem,hogy használna).Sőt,nyáron mikor nagyon meleg van mindig veszek ilyen olcsó,sok darabos jégkrémet és heti egyszer-kétszer kapnak egy egészet,nagyon jólesik nekik(főleg,mivel elég bundás kutyák és nehezen viselik a meleget)
2013. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 26. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!