Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toklász kezelése? Mit kell...

Toklász kezelése? Mit kell tennem SOS?

Figyelt kérdés
Szerintem a spánielem fülébe toklász ment ( rázza a fejét, nyuszog, stb...) mivel ma este 9 ig dolgozom nem tudom elvinni dokihoz más pedig nincs itthon, holnap tudunk csak menni! De addig is mit tegyek, hogy ne fertozodjon tovább? Segítsetek!!! ( ma reggel vettem észre)

2013. máj. 25. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül semmit se tehetsz. Minél tovább vársz, annál beljebb megy és annál nagyobb kárt okozhat. Ha mázlid van, akkor megakad valahol és nem megy beljebb. Meg aztán lehet, hogy nem is toklász. Láttad, vagy csak feltételezed?
2013. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak feltételezem nem láttam, de azok a tünetei vannak és a szorebol vagy 5 szedtem ki olyan helyen lakunk ahol elkerülhetetlen sajnos :-( mit ad rá az orvos?
2013. máj. 25. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Benyúl a fülébe és kiveszi egy csipesszel.
2013. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És miután kivette, ad neki antibiotikumot a fertőzések ellen meg valami gyulladás csökkentőt.
2013. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szemét dolog a toklász, nem tudnál valakit megkérni, hogy elvigye a kutyát?
2013. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2013. máj. 25. 13:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt :) a kutyusom fülébe tényleg toklász volt , be kellett altatni sajnos csak így tudták kiszedni ! Az állatorvosunk nagyon kedves volt .hogy vasárnap is fogadott minket rendelési időn kívül(Dr. Szőke István Bp) 4-5 cm-es toklász volt benne elég mélyen
2013. máj. 26. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!