Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Anyukám nem enged...

Segítség! Anyukám nem enged házba kutyát. Kintre a bichon havanese el lenne? Nagyon szigetelt kutyaház, rengeteg séta és foglalkozás, házba néha bejárás. Vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:18
1 2
 11/13 VikikeEe2001 válasza:
A bichon havanese egyáltalán nem jó mert 1kistestű 2:az a kutya nagyon nagy higéniai igénye a hosszú szűre miatt 3:az az ember közvetlen közelét szereti... Nekem is van és akármikor, akárhova megyek Ő követ... Imádom őket!!!
2013. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, télen halálra fagyna.

Egyébként meg fogadd el a szüleid döntését, nekem is akkor lett kutyám, amikor önálló keresetem, és saját lakásom lett.

2013. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értek egyet azzal, hogy nem lehet kint tartani! Az enyém kint van néha bejön és semmi baja!!!!! Nem fagy halálra!! Télen éjszaka bent alszik a fürdőbe. De nincs egész nap bent! Mondjuk nekem van mellette egy németjuhász és a fedett terasz meg van fekhelye és ugyan úgy kötődik hozzám, okos, szobatiszta és nagyon eleven játékos... Csak kell neki egy hely hogyha vizes beviszed bent hagyod megszárítod stb... és létezik a fürdetés és nem lesz koszos...

Csupán csak ennyi...

Az én anyukám is így gondolkodik.

2013. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!