Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mittegyek?

Szerintetek mittegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves pulim szuka. (ő volt meg elsőnek) Kaptam még egy havanese kant. Nagyon jól kijöttem a nagy csak akkor kapott oda mikor már a kicsi az agyára ment. Kaptam mellájük 1 2 éves szuka havaneset. Az elején egész jól megvoltak, viszont mióta csak hozzáérünk a kicsi szukához, a szuka puli egyböl neki megy. ( nem tudom lehet-e köze ahhoz hogy a 2 éves szuka lehet hogy vemhes)

Már nem tudom hogy mitcsináljak. Akinek ötlete van az írjon pls.

(Ja és a kioktatós válaszokat létszi hanyagoljuk)



2013. máj. 24. 15:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig úgy látom, nem árt egy kis kioktatás. Ha nincs tapasztalatod a kutyával, miért kell egy egész gyűjteményre valót összeszedni belőlük?

Más: nem ártana odafigyelni a helyesírásra sem!!!

2013. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
gyorsan írtam......
2013. máj. 24. 15:52
 3/30 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy a pulit befogadtuk mert altatni kellett volna a másik 2 pedig még a puli előtt is tervbe volt
2013. máj. 24. 15:54
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is tervbe van évek óta még 2 kutya, de attól h a jelenlegit befogadtam, még nem hozok kettőt (bár hozhatnék, mert veled ellentétben az én kutyám meg van nevelve).
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
nem szeretnék veszekedni hogy kinek a kutyája van jobban nevelve..... és külön írtam hogy kioktatós válaszokat ne írjanak
2013. máj. 24. 15:58
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Én meg nem veszem figyelembe, ennyire egyszerű.


Amikor valaki hülye, akkor nem megsimizzük a fejét mondjuk h jól van, hanem szólunk neki, h hülye...


Amúgy mi az h lehet h vemhes? Vagy vemhes, vagy nem.

Csak nem szapizásba kezdtetek? Mert h van egy kan is meg egy szuka...

2013. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
ez nem a neveletlenség, hanem csupán féltékeny a puli kutyusod, azért megy neki a másiknak. próbálj meg több időt szentelni a pulira, h érezze, h szeretve van ő is. próbáld belevonni a játékba mind a két kutyát. ha simogatod a havaneset, akkor mind a kettőt simogasd, a lényeg, h ne érezze úgy, h ő ki van taszítva!
2013. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Olyan nincs, h egy kutya féltékeny :D
2013. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Na szóval először is nem kezdtünk szaporításba, hanem szeretnénk ha 1x ismétlem 1x lenne kölykük, és utána ivartalanítva lennének. A másik nemhiszem hogy azonnal megtudnád mondani hogy a te kutyád vemhes vagy nem. Hacsak valami látnok vagy hogy 2 nap után egyböl látod rajta. És kikérném magamnak, hogy hülye lennék..... Nem értem mire fel hülyézel le,másokat.
2013. máj. 24. 16:09
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

ezeket:

1,Vigyétek el az összes kutyát ivartalanítani!

2,Neveld meg a puli-t


amúgy mivel ivarosak így valószínű azért nem bírja az egyik szuka a másikat,meg féltékeny is lehet ami nevelés hiányát mutatja..


szóval én neki kezdenék a kutyák nevelésének és elvinném őket ivartalanítani,mert így a kan bármikor befedezheti a 2 szukát..

mellesleg így nyugodtabbak lesznek,persze utána még kell őket nevelni,de gondolj bele,ha egyszer össze kap a 2 szuka amikor nem vagytok otthon,akkár meg is ölheti a másikat!

2013. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!