Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan táblázat ami mutatja...

Van olyan táblázat ami mutatja hogy hány kg-os kutyának mennyi táp kell?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. Minden táphoz külön, mert változó hogy melyikből mennyit kell adni. A jobb minőségűekből kevesebbet, a rosszabbakból akár 2x annyit.
2013. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És tudtok mondani normális tápot elfogadható áron? Ezeket hol lehet beszerezni?
2013. máj. 27. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában a tápokon is szokott lenni ilyen táblázat. Legalábbis egy pár éve még volt szinte mindegyiken.
2013. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tápok csomagolása majd minden esetben tartalmazza a javasolt adagolást.
2013. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

minden száraz-táp csomagolásán megtalálod.nem ezen múlik!

sz@r táp = rengeteg széklet!

prémium táp = talán jobb

rohadtul drága táp = nem biztos,hogy annyival jobb !

de inkább a drágábbak közül válassz .

csúcs kategóriák :hills, eukanuba ,royal cannin, acana, brit, orijen, belcandó, stb

közép kategória : minden cégnek van ilyen, pl: aldi - romeó táp, lidl -??. tescó -?, de ide jön a pedigré,a chepi, és a többi .

kramanc tápok :) minden táp ami 200-240 ft/ kg alatt van .

és ide jön a kutyaszalámi, ami 100 évig eláll, hűtés nélkül is:)

2013. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normális árban elfogadható táp a Brit Care, Brit Premium, Josera, Dog Chow rendelni tudod őket. A petisimóról, dogshop, zoofastról.
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a táblázaton ott lesz majd, de az csak útmutató, annál a kutya igényeinek megfelelően többet vagy kevesebbet is lehet adni. Nálunk két mudi szuka van, és a könnyebbnek kell többet adni, mert ő sokkal mozgékonyabb, mint a nagyobb alomtestvére.
2013. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én a Brit premiumot javaslom, igen jó az ár-érték aránya.

Zoofaston nagy kiszerelésben 441 Ft-a jön ki egy kiló, de még kis kiszerelésben sem drága.

Az én 6, 5 kg-s kutyám egy 3 kg-s csomagot eszik meg egy hónap alatt. :) Mondjuk mi már áttértünk a Brit Care-re, mert érzékeny a gyomra, de abból is ugyan annyit eszik.

2013. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a link lemaradt.

[link]

2013. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a brit premiumot tudom neked ajánlani, egy jó középkategóriás táp, kevés kell belőle, sokáig elég is, ár-minőség aránya nagyon jó. Én nem teljesen értek egyet az 5. válaszoló besorolásával, főleg nem a középkategóriás mezőnnyel, azért a lidl-ben, tescoban kapható tápok (bár a tescoban van egy jobb minőségű is, de az meg nem éri meg), a chappi, pedigree és társai, attól, mert a pedigree 10kg kerül kb 6000 ft-ba a maga 4 %-os hústartalmukkal igen csak a rossz tápokhoz sorolhatóak.
2013. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!