Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fárad el ilyen gyorsan...

Miért fárad el ilyen gyorsan a kutyám?

Figyelt kérdés
2 éves nagytestű kan kutya. Pedig az elején nagyon pörög.

2013. máj. 28. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs felépített kondija.
2013. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kicsit lehetne bővebben? Mennyis az a mozgás amitől már elfárad? Miket csináltok, futás, játék, stb. Esetleg nincs elhízva?
2013. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most például labdáztunk. Eldobtam kétszer a labdáját, és be is feküdt az árnyékba. Lehet egy kicsit el van hízva.
2013. máj. 28. 11:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom erősíteni?
2013. máj. 28. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Kondíció. Ezt fel kell hozni a kutyánál. Ahogy az ember is pl futásnál egyre többet terhel magának.
2013. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A közelben sok földút van. Elvigyem biciklizni? Persze minden nap 2x-3x sétáltatom.
2013. máj. 28. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem szeret labdázni? Az hogy hosszú biciklis futtatást csinálj nem biztos hogy jó ötlet, mert ha el van hízva gondot is okozhat. Persze lehet futtatno, de csak finoman. Nekem is volt dagi lusta kutyám, énis biciklivel vittem sétálni de csak annyira mentem gyorsan hogy neki inkább erős gyaloglás volt, és csak 15 perc. Aztán fokozatosan emeltem a sebességet, és a távot is. Meg persze csökkentettem egy kicsit a kaján is. Ha kin vagytok sétálni mennyire aktív, mäs kutyákkal van lehetősége futkosni?
2013. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutyád van? Lehet hogy nem egy nagy mozgás igényű kutyus. Meg hát valszeg felnőtt lett, kölyök korban minden kutyus pörög mint a veszedelem, aztán egyre jobban megváltoznak, nyugodtak lesznek. Lehet h nem szeret labdázni, lehet h ő inkább az az árnyékban ülős fajta. Sétálni szeret? Attól is kifárad v sem? A sétát néha jobban szeretik a kutyusok, hiszen olyan sok szag van mindenhol :)
2013. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem szeret. Milyen játékok vannak még?
2013. máj. 28. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek az is játék ha trükköt tanúl. Vagy ha séte közben keresőst játszunk, vagy szaladgálunk. Esetleg tobozt gyűjtűnk. Meg szoktunk kötelet húzni is. Ja meg labdázni úgy hogy focizunk, és megpróbálja megszerezni a lasztit:-)
2013. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!