Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyit adjak ki...

Szerintetek mennyit adjak ki egy husky kölyök kutyáért? A 35 nem túl sok érte?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van!Nem lát bele az orvos,nem tudja megmondani,vannak-e fajtára jellemző betegségei vagy épp idegrendszeri problémái.Már csak azért se vásárolj ostobaságból szaporítóktól(ezek azok,akik szerint jó a kutyájuknak,ha egyszer "anyuka"lesz),mert ha nyakukon maradnak a kutyák,legközelebb nem szaporít.

Van szánhúzó fajtamentés,érdeklődhetnél náluk.Valószínűleg nem kiskutyát kapsz,de egészségesen,szocializálva,ivartalanítva kapod meg.És tudod,hogy felnőttként nem lesz keverék,mit a szaporítós kutyánál nem tudhatsz.Lehet a sarki Bodri is az apjuk,a szaporító nem fogja neked elmondani.

2013. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvossal átvizsgáltatott. :) Megy a vevő hülyítése. Tenyésztőnek se ad... Mintha tenyésztő venne ilyen helyről!


A lényeg, hogy az ilyen kutya még ingyen is drága.

2013. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
én is így gondolom de egyszerűen nem tudok egy fajtiszta huskyt szerezni pedig már rég óta nézegetem a hirdetéseket, az ország másik végére meg nem fogok utazni...:/
2013. máj. 28. 21:17
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az. Nem a hirdetéseet kell nézni, hanem a kennelek honlapjait. És egy ilyen kutya százezres tétel, nem 30. Ez az ország meg nem olyan nagy, hogy ne lehetne elmenni egyik végéből a másikba. Gondolom nyaralni se a szomszéd városba mész.
2013. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sippara ***** válasza:
100%
Olyan kutya, ami fajtatiszta is, olcsó is, meg a szomszédban is van, egyszerűen nincs. Ha családtagot akarsz 10-15 évre, ne sajnáld már rá azt a 80-100 ezer forintot (mert ennyibe kerül minimum ma ebben az országban egy egészséges husky kölyök), vagy épp azt az egy napot, amíg elutazol érte - ha meg sajnálod bármelyiket, érdemes lenne elgondolkozni, hogy komolyan kell-e az a kutya.
2013. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

én az egyik kutyámért az ukrán hatátáig mentem.. picit több mint 400km volt oda vissza :D


Az a baj az ilyen családnál vett kutyákkal hogy nem tudhatod, hogy milyen betegségei lehetnek a kutyának(persze egy kenneles kutyánál se, de ott jóval kisebb az esély örökölhető betegségekre)


Nekem az egyik kutyám nem törzskönyves. Mikor vettem előtte megnéztem a kenneleket írták hogy 150.000 egy kis kutya.. magyar ember lévén azt mondtam hogy meg a kisfaxxom láttam expresszen olcsóbban. Megvettem a kiskutyám szeretem imádom. másfél éves múlt legalább 200-300ftba van már csak az állatorvosi költsége és ez csak nőni fog.

Valszeg baj lesz a lábaival, és allergiás is minden szirszarra.


Ne a kutya vételárán spórolj, inkább csak egy évvel később vegyél kutyát és tegyél rá félre addig.

2013. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 eloljaro ***** válasza:
A törzskönyv nélküli kutya olyan mint a forgalmi nélküli autó! nem tudod mi van vele,benne. Egy tenyésztői kutya ami nagy valószínüséggel megéri a 13-17 évet és nem lesz mindenféle nyavajája kb 80-190000 forint között van .A 35 ezer nem sok hanem irreálisan kevés !!
2013. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!