Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessek? Egy amerikai...

Mivel etessek? Egy amerikai bulldog kislany kutyam van,7 honapos, premium kolyoktapot/junior tapot kap.

Figyelt kérdés
Ugy erzem nem igazan kajalja,jobban enne a mi kajankat,szoktam is neki adni,lehet,hogy ez volt a baj,nem?Kisse valogatos,a tapot csak tenyleg vegszukseg eseten eszi,amikor mar egy napja nem evett,mert nem kap mast.Szoktam neki nyershust is adni(csirke farhat,szarny.)A masik kerdes,most fogom ivartalanitani,attol felek,hogy osszeesik,visszamaradhat a fejlodesben?Remelem,nem.
2013. máj. 28. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ivartalaníttasd, a max hogy egy nagyon picit magasabbra fog nőni de ez sem biztos. Ha finnyáskodik az etetésnél akkor vedd el előlle az ételt és csak a következő etetésnél kapjon. Nem biztos hogy célravezető ha étkezések között is kap valamit. Nem baj ha adsz neki néha abból amit ti esztek, én is szoktam de csak etetési időben.
2013. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltunk ivartalanittatni,most mar jol van,viszont nem nagyon kajal..olyan nehezen eszik,7 honapos es meg csak 20 kilo,az normalis?
2013. jún. 26. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, majd megerőssödik. Inkább lassan fejlőldjön, egyenlettesen az a legjobb neki.
2013. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!