Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kimész a kutya sírjához?

Kimész a kutya sírjához?

Figyelt kérdés
Ha meghalt a kutyád és volt lehetőséged eltemetni ti nagy ritkán mondjuk halottak napján kimentek a sírhoz?
2009. okt. 6. 10:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Igen! A én kutyám egy kisállattemetőben van eltemetve és rendszeresen járunk ki hozzá.
2009. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk a telek végében van eltemetve az erdő szélén, ahol legjobban szeretett lenni.

Ha időnként kint vagyok a telken meglátogatom és mesélek neki mi újság most.

Érdekes, hogy a mostani kutyám érdeklődve, s mintha tisztelettel közeledne a sírhoz, pedig amúgy igazi lüke, ugrabugra. Érzi vagy nem tudom.

2009. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
nekem nincs erőm hozzá, még:( de nekünk is a kert végében nyugszanak, és van még 1 kutya(akit imádok, a "gyerekemnek" érzek), de nem tudom...igazán nem dolgoztam még fel, persze gondolok rájuk, és néha gyertyát gyújtok értük, de akkor is...talán majd egyszer.
2009. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem jutna eszembe egy állat sírjához járni.Nem ember volt,hanem csak egy állat,akármennyire is kedveltem.
2009. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
34%
Még egy emberéhez sem megyek ki. Az csak üres porhüvely, csak az emlékek számítanak.
2009. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
Igen. De nem is kell messzire mennem, mert a kertben van eltemetve a kutyám. A sír szépen körbe van rakva kövekkel és virágok vannak rajta. Még az ablakból is odalátok.
2009. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos a miénket a speciális szemetesek vitték el:(
2009. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

Csak egy állat volt ???!!Te meg csak egy ember állat!

Előbb kimegyek a kutyusom sírjához , mint egy emberéhez.

Nekem halottak napján és a halála évfordulóján az az első dolgom hogy ki mennyek és gyertyát gyújtsak neki , neki aki a világon a legjobban szeretett engem ,önzetlenül és tisztán !

Imádkozok érte , és arra gondolok hogy majd egyszer , egyszer találkozni fogunk , mert ott vár engem , a szivárvány hídon túl , oda jön hozzám és megcsókol , és örökre boldogok leszünk.!

Már 6 éve hogy elment , de még mindig ha kimegyek hozzá megsiratom ,és ahogy most is!

Elmúlt ...elveszett.... hiányzik ...de örökre bennem él, mert ő elfoglalta szívem egy darabját , amit senki más soha az életben nem tölthet be ! Mert a szívem mélyén az a kis hely csak az övé!

2009. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

>Még egy emberéhez sem megyek ki. Az csak üres porhüvely, csak az emlékek számítanak.<

Aki ezt írta, azt érdemli, hogy majd Róla is így vélekedjenek. Nem azért, amit gondol - személes szabadság -, hanem azért, hogy állatbarátok (és eltemettetett embereket is a szívükben őrzők) körében ezt leírta

2009. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%

Talán nem az volt a kérdés, hogy KIMÉSZ a KUTYA SÍRJÁHOZ?

Válaszoltam, talán nem tetszik az egyéni véleményem? Ez itt nem kommunizmus, ha pedig nem tetszik a véleményem, akkor menjél füvet szedni elvtárs.

2009. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!