Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A zoofast mennyire megbízható?...

A zoofast mennyire megbízható? Mostanában itt a gyakorikérdéseken olvastam érdekes dolgokat, késett csomagokról. Szerintetek biztonsággal lehet rendelni onnan?

Figyelt kérdés

Még egy fontos kérdésem lenne!

A futár aki kihozza gondolom magyarul beszél ugye?

Mert valami nemzetközi futárral szállítják ha jól láttam és fogalmam sincs miket pipálgatok ki mert lengyel oldalra visz tovább.

És ugyanúgy felhívnak szállítás előtt mint a hazai futárcégek?



2013. ápr. 30. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne előre fizess, hanem válaszd az átvételkor kp-ban módot. akkor nincs rizikó. És igen, magyarul beszél a futár.
2013. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megkaptam azt amit rendeltem onnan. kb 10-15ször rendeltem. A szállítási idő elég változó volt h 2-3nap alatt megjött extrém esetben egyszer volt hogy 7-8nap volt. A futár beszél magyarul. Felhívni viszont nem hívnak fel.
2013. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én már másodszor rendelek onnan, előtte mindig felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy megtudjam, van -e készleten az adott táp. A Brit tápokkal volt két vagy három hetes csúszás, mert nem hozta a beszállítójuk, de már van. Amúgy nekem jók a tapasztalataim.


Először a Yum Yum Store-ból rendeltem, két-öt napot írtak a honlapon a Brit Sportra, több, mint két hétig nem történt semmi, már kifogytam a kutyatápból, mindkét megadott telefonszámon elérhetetlenek voltak, e-mailekre sem válaszoltak. Kétségbeesésemben telefonáltam a Zoofast-hoz, ahol ebből a tápból épp előttem fogyott el az utolsó, de az ügyfélszolgálatos a szorult helyzetemre tekintettel előkerített nekem a raktárból egy felül kiszakadt zsákkal, amiből hiányzott fél kiló, és jelentős kedvezménnyel elküldték. Még az ingyenes kiszállítást is elintézte nekem, pedig nem érte el a zsák ára a kedvezmény miatt azt az összeget, ami felett ingyenes. Három nap alatt kihozták. A Yum-Yum meg pár napra rá, de nem vettük át, pedig megírtam nekik, hogy ha eddig is csesztek rám, már ne küldjék...

2013. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve onnan rendelek, csak jó tapasztalataim vannak.

Azon kívül,hogy sok termék tényleg nagyon olcsó, mindig megérkezett amit rendeltem. Egyszer volt egy nagyobb csúszás,de akkor nem kapták meg a rendelést, de amint felvettem velük a kapcsolatot, rögtön intézkedtek,és küldték is.

Egyébként ha nincs az általad rendelt áru, rögtön értesítenek.

Legutóbb nagy kiszerelésű tápot rendeltem,de nem volt készleten, így a 15 kilosat küldték a másik kg árában, így jóval olcsóbb lett, mint eredetileg...Persze előtte felhívtak,hogy ez megfelel-e.

Régebben az allati.com-ról rendeltem,de nem tetszik,hogy mindenképpen van szállítási költség...Egyébként ők is korrektek voltak.

2013. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Diesel23 az úgy vicces lesz ha nem hívnak fel mert akkor nem fognak ide találni...

Na meg nem is minden nap vagyok egész nap elérhető...

Azt nem tudjátok még véletlen, valahogy nem lehetne valahova megjegyzésben odaírni hogy valamikor mindenképpen hívjanak fel?

Vagy értesítsenek hogy na aznap fogunk jönni vagy valami?

2013. ápr. 30. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó tapasztalatom van velük.

Egyszer rendeltem tápot, de abban a kiszerelésben nem volt nekik amit akartam, kisebb kiszerelésben pedig kb 30%-al drágább kilója.

Ez egy gyógytáp, ami mással nem helyettesíthető, és méreg drága, tehát sokat számít ez az árkülönbség. Így ők felajánlották, hogy kihozzák nekem a kisebb kiszerelést, a nagyobb kiszerelés kilós árán. Szerintem ez extra jófejség volt tőlük.


Amúgy ezen kívül többször is rendeltem tőlük és mindig minden rendben volt.

2013. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Előző vok. Most látom, hogy a 4-es válaszolónál is ugyan ez történt. :)
2013. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én párom cégéhez szoktam rendelgetni, mert ott van éjjel-nappali porta szolgálat. Ahogy párom elindult haza, rá kb 5 percre ért oda a futár, és egyből hívott hogy zárva a cég és mi legyen.

Szóval ha nem találnának oda, hidd el nem fognak furikázni a nagyvilágban, ez nekik is nagy pénzkiesés lenne, előbb hívnak fel :)

2013. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én most petissimo-ról rendeltem, kíváncsi vagyok tényleg hozzák-e csütörtökre a Brit-et mert azt írták h egy munkanap, holnap ugye munkaszüneti nap van, így csütörtökre oda kell érnie Anyáékhoz a tápnak. Ha valóban odaér és lesz még olyan, hogy nekem kell rendelni, onnan fogok, mert egyébként az itteni állatkereskedéses csaj szokott nekem hozatni, csak most megyünk majd fel Bp-re
2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Petissimósok betartják amit írnak :) És nem is sokkal drágábbak a zoofast-nál
2013. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!