Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Penészes zöldségeket eszik a...

Penészes zöldségeket eszik a kutyánk. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nekünk a kert végében van egy "szemétgyűjtő" ahova a kajából szórjuk a kidobott zöldet, mert komposztot csinálnak apuék belőle (vagy valami ilyesmi). Ez a terület nincs elkerítve, pedig már szóltam anyámnak, de nem izgatja a dolog. Viszont a probléma az, hogy a mi 4 hónapos kutyánk folyton felzabál onnan mindent, szóval a rohadó, penészes zöldséget is, ma épp egy ilyen karalábét vettem el tőle. Meg is mondtam anyámnak, hogy ugye tudja-e hogy a penészes karalábát eszi a kutyánk?. Erre csak annyit mondott, hogy "a kert végéből lopkodja, mintha kb a kutya felelőssége lenne, hogy eszik onnan". Az nem is aggasztja anyámat, hogy egyszer csak kap valami fertőzést, meg elrontja a gyomrát...

Aztán még az is a probléma, hogy a állandóan szinte mániákusan zabálja a füvet, és rendszeresen fosik. Ezeket miért teszi??


2013. máj. 30. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden kutya eszik füvet.Lehet szereti az ízét, sőt valószínű.Rendszeresen fosik:Nem jó a kaja amit kap!!!Változtatni kéne, gondoom valami gagyi tápot kap.

Kerítsd el te azt a terültet ennyi!!

2013. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sanszos hogy hasmenés meg rohadt zöldség evése közt van összefüggés, amúgy mást nem hiszem hogy lehet tenni mint bent tartni a kutyát
2013. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
takard le a komposztot.. pl. egy hálóval
2013. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a penész elfogyasztása májrákot okozhat,


a pedigree palba régebben tettek penészes cuccokat, legalábbis amikor a pickben dolgoztam és ki kellett válogatni a penészes húsokat, azokról azt mondták abba megy

2013. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne rakd olyan helyre, ahol a kutya hozzáférhet, mivel kinyírja a máját!!
2013. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet bélfertőzése is egyébként.. én a helyedben elvinném dokihoz!!
2013. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!