Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a Velemenyetek, Errol a...

Mi a Velemenyetek, Errol a dologrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szeretnek egy amerikai Staffordshire Terriert venni,de meg igazabol elobb szeretnem kikerni a velemenyeteket!

Mi a velemenyetek errol a fajtarol?

SZEMELYES TAPASZTALATOKAT LETSZI!!!

bUNKOK KIMELJENEK!!!



2013. máj. 30. 18:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Diesel23 ez mar belevan szamitva a kutyavetelbe :))
2013. máj. 30. 19:18
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Hol laksz te, hogy 1000km es körzetben egy sincs? Leellenőrizted vagy honnan tudod?
2013. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze nem ellenorisztem le csak ugy irtam -_- de itt a kornyeken nincs egyetlen amstaff sem!!
2013. máj. 30. 19:54
 14/22 anonim ***** válasza:
23%
Választ vártál hülyegyerek, nem? Akkor legközelebb írd oda, hogy csak az írjon, akinek tetszik. Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy minden bunkó ilyen kutyát vesz, hogy menőbbnek tűnjön. Most elégedett vagy, te szefós?
2013. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 compactegon ***** válasza:

érdekes, nálunk inkább vizslából van rengeteg. az enyémmel együtt kettőt ismerek, abból is az egyik egy évesen 37 kiló...

bunkónak sem érzem magam és menőkének (36 évesen nem ez a célom).

miénk 3 éves lesz októberben. tündéri malac, igazi családtag. néhány kutyára menne, de ez fajtajelleg, illetve vérmérséklet kérdése is. amúgy meg egy kanapékutya, napi 2-3 órás sétával boldogan heverészik a párnák között :D

2013. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves szavaidat,gondoltam h lessz legalabb egy olyan ember aki nem tud viselkedni,de ez mar a te dolgod h mit gondolsz,es letszi inkabb ne komentelj,mindt hogy baromsagokat beszelj!A Tobbieknek viszont Koszonom!!
2013. máj. 31. 12:20
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt kommentelek, amit akarok, te agyalágyult. Ha azt gondolod, hogy baromságot beszélek, gyere el hozzánk, sajnos elég közel van a cigánytelep, ahol rendszeresen viadaloztatnak ilyen kutyákkal.
2013. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

kispalikee elhiszem,amit mondasz de ez nem ok arra hogy igy beszlej velem,es mindennek elmondgy!!

Az hogy a ciganyok ezzekkel vidaloztattnak,az mar egy masik Dolog,es en nem aszt tartom szemelot hogy hany ilyen kutya van.Es azt se hogy milyen ciganytelepen viadaloztatjak!Es vaganykodni sem akarok vel!!

Nekem egyszeruen tetszik ez a fajta es kesz!

2013. máj. 31. 13:54
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak miért nem tudod elfogadni, ha másnak nem tetszik? Az már egyből nem normális válasz, ha valaki negatív véleménnyel van a fajtáról... Én személy szerint engedélyhez kötném a tartását, és még jópár fajtéét is.
2013. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 compactegon ***** válasza:
én pedig alapfokú engedelmességi vizsgát csináltatnék MINDEN kutya gazdájával. tiszta vicces, mikor a sok öregasszony szétkényeztetett kis kutyuli mutyulija támadja az enyémet.
2013. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!