Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rázza a kutyám folyamato...

Miért rázza a kutyám folyamatosan a fejét?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrven szokta és eléggé lehangolt. Amikor a fülénél kicsit erősebben simogattam vinnyogott.
2013. máj. 30. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet fülatka, vagy hasonló.Helyedben amint lehet elvinném dokihoz
2013. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amado atya ***** válasza:
Toklász mehetett a fülébe. Vidd orvoshoz, mert egyre csak beljebb fog menni.
2013. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
be van gyulladva, belemehetett valami, vidd állatorvoshoz
2013. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be van gyulladva a düle, szerintem ez elég egyértelmű. Fáj neki nem kicsit, de nagyon. Lehet hogy toklász ment bele, de fertőzés, gyulladás is lehet. Vidd el orvoshoz minnél előb mert akár meg is süketűlhet.
2013. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs nem düle hanem füle.
2013. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, holnap elviszem !! Remélem megoldható a probléma, és nem lesz semmi baja.
2013. máj. 30. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve küszködünk fülproblémával. Sajnos még csak most találtam meg álmaim állatorvosát, így most már rendben lesz. Előtte 6 orvos látta és "kezelte" a fülét. Persze mind azt mondta, hogy ez már örökké így lesz, hogy visszatérő dolog, stb. Erre nemrég kiderült, hogy abszolút gyógyítható a dolog.


Szóval vidd el a dokihoz. Vegyen belőle kenetet, mert nagy valószínűséggel csak úgy tudja majd meg, hogy mi a hatásos kezelés.

2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mióta csinálja? Épp most szökött szárba a toklász, sajnos nagyon gyakorik, hogy a kutyák fülébe belemegy, és az komoly bajt tud okozni. Minél tovább van a fülében, annál mélyebbre megy, és magától sosem fog kijönni.

Pár éve az én kutyám fülében is volt, mire a dokihoz értünk (pár órán belül), már oldalra lógatta a fejét, annyira fájt neki.


De okozhatja más jellegű gyulladás is, atka, vagy az is lehet, hogy a bűzmirigye be van gyulladva.

2013. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fülgyulladás tipikus tünete.Doki???
2013. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!