Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát mikor vihetem ki...

Kiskutyát mikor vihetem ki utcára, mely oltásai kell hogy meglegyenek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
azt szokták mondani hogy saját felelősségedre már elejétől kezdve viheted. DE! nem szabad érintkeznie kétes eredetű, egészségű, ápoltságú állatokkal, és azoknak végtermékével (kisdolog/nagydolog), nem ehet/nyalhat semmit sem fel a földről.
2013. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utcára a 3. oltása vagyis, a nagy kombinált után pár nappal vittem ki. A kertbe már amikor hazahoztuk.
2013. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a második oltás után 4-5 nappal már vittem utcára. Ekkor volt 8,5 hetes. Persze ez kockázatos, de én a szocializáció érdekében kockáztattam. Ha nem akarsz kockáztani, akkor a harmadik oltás után 10 nappal már tuti az immunizálás.
2013. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem kockáztatok, megvárom a harmadik oltást.
2013. jún. 1. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó oltás után, ez nem feltétlenül a harmadik, nekünk pl. a negyedik volt (kapott még egy ismétlőt). Én azonnal kivittem az uccsó oltás után, nem lett semmi baja. Ha van ismerősnek oltott, egészséges kutyája, vele már nyugodtan találkozhat kerten vagy lakáson belül.
2013. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!