Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat kivihetem a határba...

Kutyámat kivihetem a határba ha nincs kullancs és stb ellen védve?

Figyelt kérdés
Nem viszem közvetlenül fa közelébe, csak szántóföldre.

2013. jún. 1. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ki vinni kiviheted,embereknek való kullancsriasztó sincs otthon?mi például OFF!-ot használunk és beválik..


séta után nézd át nincs e benne kullancs..

2013. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi rétre mentünk, 6-ot le, kettőt meg kiszedtem a kutyából, pedig volt rajta spot on. Sztem ne vidd védelem nélkül.
2013. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha kertes házban laktok, akkor az udvaron ugyanúgy rámehet a kullancs, mint máshol.. amúgy nagyobb eséllyel kaptok kullancsot bozótos, erdős részen, mint szántóföldön
2013. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rövidszőrű, akkor vidd ki, csak ellenőrizd néha, hogy nincs-e rajta/benne kullancs.
2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha más nincs, higits fel almaecetet vizzel, és fujd be vele előtte mielőtt indultok.
2013. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy a kullancsok a fákról ugranak le. A legtöbb a magas fűben és a bozótosban van, de az én kutyám szedett már össze frissen kaszált réten is.

Kiviheted, de utána nézd át. Ugyan az én kutyámon mindig van spot-on, de sajnos a sétából hazaérve még félórás szeánsz, hogy végigkurkászom, mert a spot-on se ad 100% védelmet, és nem akarom, hogy a szőrén hazahurcolja a kullancsokat.

2013. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!