Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Wolf...

Mi a véleményetek a Wolf kennelről? Csak nekem tűnnek szaporítónak?

Figyelt kérdés
Egyik kedvenc fajtám,a skót juhászkutya kapcsán találtam rájuk...Az egyik collie füle teljesen feláll,a másik sem színre,sem méretre nem egy standard kutya,ráadásul többnyire csak az egyik szülő törzskönyves,illetve a tk egy opció...!Mégis bejegyzett kennel?Vagy csak adtak neki egy nevet?
2013. jún. 2. 00:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Most nézem,a dark-sable színt,,aranygyászos"-nak hívják...? :O
2013. jún. 2. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
azok, már csak a weblap és az árak alapján is...egész vben, szinte minden hónapban vannak kutyakölykök???
2013. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi voltam, rákerestem. Eljutottam egy oldalra: mit mondjak, még szerencse, hogy ülök. :D

Én a kutyákhoz nem értek annyira, viszont határozottan azt tudom mondani, hogy én nem vennék tőlük kutyát és másnak sem tudnám szívesen ajánlani.


Eleve nem egy rendes weboldal, de ez még elmegy, nem mindenki tartja fontosnak, hogy külön embert kérjen fel erre.

(Amúgy durva, hogy tele van a böngészőm mindenféle reklámblokkolóval, mégis csomó hirdetés fogadott. Ez is ritka dolog. :))

A helyesírás és a fogalmazás, a szóhasználat sem a legszerencsésebb. A fotókról nem is szólva, némelyiken mindent lehet látni, csak a kutyát nem (nem rendesen).

Lehet azt mondani, hogy ez nem érdekes. De azért lássuk be, elég kicsi rá az esély, hogy ha valaki profi és maximalista a kutyák terén, akkor ne adna ilyesmire. (Azért nem árt óvatosnak lenni, egyes csalók képesek nagyon profi oldalakat összehozni.)


Lehet, hogy szeretik a kutyákat és próbálják jól végezni a feladatukat, de sajnos sokszor a csalók is ugyanilyenek. Több olyan emberrel találkoztam már, akik kedves, a légynek sem tudna ártan típusú, segítőkész, őszinte kutyaimádó embernek tűntek, sokszor még az áldozataikat is kedvesen mosolyogva húzták le.

2013. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, 8 általánost végzett buta szaporító.
2013. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A problémás kaukázusin sírtam-nevettem. Az egész oldal egy vicc.
2013. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kennel nevet bárki kiválthat.Az, hogy van kennel neve egy tenyésztőnek, még nem jelenti azt, hogy valóban tenyésztő is.
2013. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én colliet tartok, ezek nem tenyésztők, kerüld el őket olyan messzire, ahogy csak tudod. Valahol meglátta ezt, hogy "kennel" és kitalált magának egy nevet, ettől ő nem lesz bejegyzett tenyésztő, nem törzskönyvezteti a kutyáit, nem is tudná, hiszen a legtöbb keverék, amelyik meg éppen tk-s az meg a legrosszabb fajtából, a Fontaneblui nevű mesterszaporítótól. Rájuk kell nézni, a kutyák ápolatlanok, nem viselik magukon a fajtajegyeket, borzalmasak.

Az meg a másik, hogy a fickó írásaiból süt az intelligenciahiány és a hozzá nem értés, aki egy ilyen kutyáért kifizet 40 ezer forintot(ami egy tk-s, egészséges, fajtatiszta kölyök árának nagyjából fele), az meg is érdemli. Egyszerűen felháborító, a szukáit minden egyes alkalommal fedezteti, kizsigereli szerencsétleneket, az számít csak, hogy minél jobb áron el tudja adni. Sajnos sok tudatlan ember be is dől annak, hogy honlapja és "kennelneve" van.

Ha gondolod tudok ajánlani megbízható tenyésztőt, akitől garantáltan fajtatiszta egészséges kölyköt.

"Szinte egész évben , minden hónapban lehet nálunk venni kölyök kutyust.Tenyésztett fajtáink: Cane Corso , Collie (skótjuhász) , Bichon Bolognese." Az ilyentől hánynom kell.

2013. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

00:53 vagyok

Én is akartam még írni az árról, csak nem mertem leírni, mert ha véletlenül rátalálnak erre a kérdésre a végén még direkt megduplázzák az árat is és akkor még több embert tudnak becsapni...

De sajnos ezek a kutyák tényleg nem ennyibe kerülnek normális helyen, itt túl olcsón adják. Persze a minőségükhöz képest nem olcsók, sőt drágák, ilyenért nem, hogy nem lenne szabad pénzt kérni, már ott baj van, hogy szaporítanak ész nélkül.


Amúgy engem is elfogott az émelygés, amikor olvastam, hogy más fajtákkal is foglalkoznak (cane, collie, bolognese). Tipikusan trendi fajták, amiket sokszor buta de "menőzni" akaró emberek választanak, így még ha a hozzáértők el is kerülik őket, ezek a gyökerek rohannak hozzájuk vásárolni.

Különben én azon vagyok kiakadva, hogy micsoda megfogalmazások vannak néhol. Szakmailag teljesen inkompetens, mégis kedveskedő, behízelgő - tartalom nélküli limonádé. Ellenben néhol mintha termékeknek tekintenék a kutyák és az egész egy webáruház lenne. Ahhoz viszont hiányzik a hatásos marketing.

Á, ki vagyok akadva, még ahhoz sem elég okosak, hogy egy rendes átverést összehozzanak... Bár megnézném milyen vevőik vannak. De elméletileg még mindig a száraz tények vezetnek 70-30 arányban a közvetlenséggel szemben. Mondjuk lehet, hogy a kutyapiacra ez nem vonatkozik, mert ott sokan érzelmi alapon döntenek. :) Hát szóval van probléma...

2013. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!