Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném letesztelni a...

Szeretném letesztelni a kutyámat! Milyen kaját ajánlotok amit meg is ehet?

Figyelt kérdés

van egy 4 hónapos német juhászkutyám akit letesztelnék morgás ügyben ,hogy morog e ha eszik, mert itt olvasom sokaknak van ezzel gond és kíváncsi vagyok rá én is. A sima tápra nem morog de valami húsra gondoltam vagy valami finomra amit megehet egy 4 hónapos német juhász, és nem lesz tőle baja.

Köszönöm !


2013. jún. 2. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyersen adj neki bármilyen csirkét, vagy marhát. Sertést csak főve. De gyanìtom ha a tápra nem morog akkor a húsra sem fog, legalábbis nállunk nem szoktak.
2013. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó szaftos főtt csont (pl disznó vagy marha velős), vagy esetleg nyers csirke, vagy pulyka nyak, megfelne a célnak.
2013. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer az én kutyámat annyira lenyűgözte egy nyers kacsa farhát, hogy bemorgott, de persze hamar tisztáztuk, hogy kié a farhát :)

Igazából nem is biztos, hogy nekem mordult, mert volt ott más kutya, és épp iszonyúan elvolt merülve a cincálásban mikor hozzáértem.

Hagyd, hogy úgy rendesen elmélyüljön a kajálásban, utána teszteld...

2013. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálam eleinte az ilyen finomságokra morgott, de a kajára nem. már a finomságokra sem. :)
2013. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bikacsök, valamilyen főtt hús eddig, ami nála előidézte a morgást. Mi is letisztáztuk a kérdést. (Remélem véglegesen)
2013. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Moslékot :D.
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én amikor teszteltem a kutyámat, még ennél is fiatalabb volt,de ez volt az első dolog, amit tisztázni akartam vele.

Én azt csináltam, hogy adtam neki nyersen egy nagy marhahúst, amit esélytelen, hogy lenyel, mert látja, hogy piszkálom, szóval egy olyat amit csak rágcsálni tud.

Amikor odaadtam neki rögtön elvonult vele, én mentem utána, és simogattam evés közben. Persze rögtön morgott, olyankor kapott egy tényleg kis seggest, vagy pöcköst, és megint odaadtam. megint morgott, megint kapott.

Kb 5 morgott utána nem, akkor hagytam, had rágcsálja, 10 perc múlva visszatértem megint morgott, akkor kezdtük előröl.

Illetve etetésnél is sokszor simogattam, meg belenyúlkáltam a kajájába, és így teljesen leszokott róla.

2013. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!