Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Catandog's medál nálatok...

Catandog's medál nálatok bevált kullancsok és bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: [link]


Minden véleményt a medállal kapcsolatban akár pozítiv, akár negatív szívesen fogadok.



2013. jún. 3. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt használjuk: [link]

Illetve kipróbálásnak vettem,de elég macerás.Volt kullancs azóta a kutyában, de mi elég fertőzött területen élünk, viszont nem annyi mint előtte.Most kb 2hónapja nem szedtünk ki kullancsot belőle.Viszont mivel az én kutyám szeret fürdeni a kerti tóban,ez a kütyü nem vízálló. Illetve utána ki kell szárítani mert addig nem működik.Tehát jó is meg nem is.Én mindenképp átgondolnám, mert nem lehet rossz üzlet amitte beraktál linket.Én ha hallottam volna róla akkor inkább azt veszem meg, mert az egy fém darab ha jól láttam, és semmi baja nem lesz ha vízzel érintkezik.

2013. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is kellene még valamilyen védelem. Jól hangzik, de nem tudom...én biztos tennék rá az aktívabb szezonokban meg erdőben még spot-ont, és akkor megint ugyanott tartunk...bár ha két évig tart, akkor legalább a kullancs elleni nyakörvet kiváltaná.
2013. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom 12 000 ft azért a préselt fémdarabért kicsit húzós meg aztán ha semmi energia forrást nem igényel csak a föld mágneses mezője a tápegysége akkor vajon miért múlik el a hatása két év után ?? hát azért hogy ne 10 évenként vegyél 1-et hanem két évenként ha egyátalán működik

az én vizslámon van egy vízálló bolhanyakörv és rögtön kiszedem belőle a kullancsot ha meglátom szerintem 100%os védelem nincs ha elviszed a kutyát sétálni akkor a séta közbe és utána nézd át otthol meg napi rendszerességgel ha olyan helyen laksz hogy sok a kullancs

2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de több ismerősöm használja és nekik bevált. Én is hamarosan veszek az enyéimnek.
2013. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom túl tenni magam a szkeptikusságon, úgyhogy nem vettem, de nekem is több ismerősöm használja és azt mondják, hogy működik.
2013. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Totál szkeptikus ismerőseim használják, nem esküsznek rá, de amióta vettek (2-3éve) nem volt kullancs a kutyáikban. Én még szkeptikusabb vagyok, maradtam a nyakörvnél (számomra biztosabb és könnyebben ki tudom fizetni a fél évente a 4e Ft-ot, mint előre a 10-12-t olyanért amiben tényleg nem hiszek, de ha anyagilag úgy állnék én is biztos kipróbálnám).
2013. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!