Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kistermetű kutya?

Figyelt kérdés
Kanadába költözünk a családdal,és odakint szeretnék venni a házba egy kiskutyát,persze ölkutya félét,amit nem nehéz de nem is könnyű gondozni,és persze Kanadában is ismerik. Szóval ha tudtok írjatok már nekem pár dolgot a kutyagondozásról,és ilyenekről. Jah és arról is hogy milyen kutyákat ajánlotok.

2013. jún. 3. 18:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen én is inkább a Havanese mellett állok vagy az ilyen szőrös kis cukikáknál,mert máshogy nem lehet mondani,utolsó válaszoló a shi-tcu nem annyira jön be.
2013. jún. 3. 20:09
 12/23 anonim ***** válasza:

angol cokker spániel ?


[link]


van fekete és tarka szinben is,

2013. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
a Spániel nem valami kicsi kutya marmagasságát nézve a 30-at meghaladja nem?
2013. jún. 3. 20:21
 14/23 anonim ***** válasza:

hát igen, talán határeset a 30cm.


jó az biztos nagyobb mint egy mini bichon...

2013. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jack Russel Terrier. Kanadában biztos hogy ismerik.
2013. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért fontos, hogy ismerik-e... és ha esetleg nem a divatot követnéd, hanem egy neked tetsző, vagy neked megfelelő kutyát választanál? És nem olyat, amit ismernek...Nem értem...

Amúgy, meg barátnőm mesélte(ő is kint él) hogy kint nagyon nagy divat az, hogy menhelyről fogadsz örökbe, vagy olyan kutyát fogadsz örökbe, ami valamilyen deformitással rendelkezik(nincs lába pl) Divat kint állítólag a keverék kutya...

Ha annyira olyat akarsz ami "mindenkinek" van, akkor kiköltözés után még hónapokig ne vegyél kutyát, hanem csak figyeld, hogy ki milyen kutyával járkál, milyen van a kerteken belül, és majd döntesz...(de még mindig nem értem ,hogy miért kell ugyan olyan, mint másnak van..

2013. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár dolgot akarok javasolni illetve írni neked.

1.Nem tudom melyik városba mész de Kanadában nem sok embernek van kutyája.(persze Magyarországhoz viszonyítva.Mivel nem sok helyen van kerítés.)

2.Mivel Kanada egy elég hideg ország ezért én mindenképpen olyan kutyát választanák ami azért bírja a hideget is.

2013. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Számomra a törpe uszkár a legjobb kutya. :)
2013. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17. válaszoló a Niagara vízeséshez,Hamiltonba mennék,ott nem tudom mennyire van hideg,de azért pl egy Alaszkai Malamut az kicsit nagy lenne házba. 15 v 16. válaszoló: Nem tudom,mert gondolom akinek vannak kutyái,gondolom azok is a divatot követik,de jót mondasz,csak nem tudom hogy kint milyen kutyákat ismernek,milyen árban vannak,stb stb...
2013. jún. 4. 16:25
 20/23 anonim ***** válasza:
Én Kanadába a Shiba Inu-t ajánlanám. Biztos hogy ott is ismerik
2013. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!