Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kistermetű kutya?

Figyelt kérdés
Kanadába költözünk a családdal,és odakint szeretnék venni a házba egy kiskutyát,persze ölkutya félét,amit nem nehéz de nem is könnyű gondozni,és persze Kanadában is ismerik. Szóval ha tudtok írjatok már nekem pár dolgot a kutyagondozásról,és ilyenekről. Jah és arról is hogy milyen kutyákat ajánlotok.

2013. jún. 3. 18:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon rosszul gondolod.

Nekem nem azért van kutyám, mert divat, hanem azért, mert imádom őket, ők az életem részei.

Ha az lesz a divat, hogy kutyáinkat az utcán belezzük ki, és húzzuk végig, akkor te ezt is megtennéd?

Divatból a legjobb tanácsom az, hogy ne vegyél kutyát, mert nem hiszem ,hogy jó dolga lenne.

2013. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

A foxi nem rossz kutya. Nagyiméknak panelban van mar 6 éve foxijuk, teljesen jól elvan. Természetesen minden nap viszik sétálni kétszer.

És van az a tévhit, ami szerint a foxi egy idegbeteg, remegő kutya. Na hat sem a mienk sem nagyimeke nem az.

2013. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

egy szóval nem let állítva, hogy a foxik idegbetegek. csupán nem átlagos családi kutyának valók, ahogy egyik terrier sem.

ki lehet fogni egy-egy nyugisabb egyedet, de jellemzőbb, hogy az ilyen döntések nagyon rosszul végződnek... (aktív kutya, nyugodt család, minimális lefárasztás... egyenes út a katasztrófához...)

2013. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!