Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy négyéves kan kutyát lehet...

Egy négyéves kan kutyát lehet még ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2013. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt.
2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 klopusz ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás nem korfüggő.
2013. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ?
2013. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kanomat 6 évesen ivartalanítattam, szerencsére nem volt semmi komplikáció. Most 9 éves és köszöni jól van.
2013. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
2013. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most nagyon elbizonytalanodtam, de azért köszönöm a linket, mivel fel kell arra is készülni, hogy bármi történhet. Azt hiszem azért mégiscsak ivartalaníttatok.
2013. jún. 4. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Már miért bizonytalanodtál el? Igen, minden műtét közben lehet probléma és minden kutya másképp reagál, más a fájdalomküszöbe. Nálam fél óra különbséggel lett két alomtestvér kanom ivartalanítva 10 hónaposan. Az egyik a 3. nap a lavórral a nyakán úgy ugrált az udvaron a többiekkel, mintha a világon semmi sem történt volna vele. A másik 1 hétig szabályosan haldoklott. Feküdt egész nap mint egy darab fa és maga alá vizelt. Kb.7 nap után kezdett észhez térni. Ha tudom, hogy hogyan fog reagálni rá, akkor is megműttetem, mert ezzel együtt is sokkal jobb így neki. Pár napot fél lábon is ki lehet bírni....
2013. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként az én dokim mindig leszedi a herezacskót.
2013. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!