Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy agresszív...

Miért van az, hogy agresszív a szuka kutyám a kan kutyámmal, még soha nem csináltak ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tüzel a szuka? Mert nálunk akkor ment a balhé, ha a fiú már nagyon rá volt indulva a leányzóra, de a lány még nem akarta.
2009. okt. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tüzel, vagy legalább is fog napokon belül. Zárd külön őket ha nincs ivartalanítva a kan.
2009. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is hasonló problémám van csak nekem 2 szuka van és mostanáig nem volt semmi gond de kb 1 hónapja nem lehet magukra hagyni őket mert szinte azonnal egymásnak esnek éjszakára külön vannak zárva de napközben is csinálják valamikor a kérdés az lenne hogy mivel lehet leszokatni a marakodásról előre is kösz
2010. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nálunk is két szuka van, nagyon jól elvannak, de ha valamelyik tüzel, itt is megy a cirkusz. Vagy van, hogy rajtam vesznek össze, melyik legyen hozzám közelebb. Az egyik eléggé izgága, hepciáskodó, mindenért morog, a másik meg egy idő után megunja és helyreteszi. Szerencsére eddig nem marták össze véresre egymást, csak erőfitogtatásig mentek el, de elég félelmetes volt így is. Eddig nem kellett különzárni őket, csak közéjük csapni, de még fiatalok, -3 ill. 4 évesek,- ahogy öregszenek, lehet ez még rosszabb is. Valószínűleg az ivartalanítás lesz a megoldás. Remélhetőleg akkor megszűnik a gond.
2010. jan. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves utolsó! Nálunk is két szuka van, nagyon jól elvannak, de ha valamelyik tüzel, itt is megy a cirkusz. Vagy van, hogy rajtam vesznek össze, melyik legyen hozzám közelebb.



az enyémek is elvoltak mostanáig de 1 hónapja nem lehet őket magukra hagyni meg úgy ahogy írod rajtam is össze vesznek de mondom 1 hónapja csinálják ezt a tüzelési ciklus csak nem tart ilyen sokáig azt meg semmi esetre se hagyhatom hogy döntsék el egymás közöt mert egyik se hagyja magát és vér is folyik ha nem lépek időbe közbe nekem az 1-ik 3 éves a másik 2 és a fiatal kezdi magának és ma is anyira összeverekedtek hogy alig lehetet szétszedni őket majdem megölte az 1-ik a másikat úgyhogy minden úgy van ahogy leírtad csak ezek élesbe mennek és amikor az 1-ik feladná a másik annál inkáb rátámad és ha nem kapom fel az ölembe valamelyiket amikor még csak morognak akkor elszabadul a pokol az 1-iken azt veszem észre hogy fel van csinálva mert gyanusan kövéredik az nem lehet a veszekedés oka? mert amelyik nincs felcsinálva az kezdi az egész cirkuszt

2010. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!