Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavalier King Charles Spaniel...

Cicvarek kérdése:

Cavalier King Charles Spaniel azt nyugodt kutyának mondják, és mikor válik azzá?

Figyelt kérdés
Van egy két hónapos kan kis kutyám és nem lehet nyugodtnak mondani sőt lázadó kis méregzsák a játékain kívül mást is megrág,nevelném csak sajna nem veszi komolyan erőteljesebb nevelést nem szeretnék alkalmazni, ez csak kis kori lázadás és lassan elmúlik, vagy egy kicsit nehezebb dolgom lesz mint az átlaggal?

2013. jún. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hát 2 hónapos, azaz babakutya. Mit vársz tőle? A kölyökkutyák már csak ilyenek, örökmozgók, rosszcsontok, majd idővel megkomolyodnak. Legyél vele egy kicsit türelmesebb, mert ha most nem bírod, mi lesz veled, ha kamaszodik?
2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a kutyafaj alapból nyugodt. Szerintem csak a kiskor. De ha nem akkor azt nem igen lehet leírni hogyan neveld ugyanis sok helyről eredhet a probléma. Határozottnak lenni pedig nem olyan egyszerű a kutya jobban tudja hogy milyen vagy mint te. Nekem is sok idő múlva sikerült ,,beszelíditni'' a goldenem. Most van cavalierem de vele nem volt semmi bajom úgyhogy szerintem a kiskor. Lehet még hogy túl kipihentvagy vezérnek hiszi magát. Megoldásnak próbálkozhatsz még egy darabig a határozottsággal végső esetben az ivartalaníttatással de ez egy mindenképpen múlandó probléma lehet kinövi.
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*beszelídíteni
2013. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még gyerek, azért ilyen. Idővel komolyodni fog kicsit, aztán amikor már azt hiszed hogy minden rendben, jön a kamaszkor ami a legnehezebb, aztán úgy 1,5 éves korára megnyugszik.
2013. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én Cavalierem, most volt 1 éves májusban. Tényleg nagyon nyugodt kutya. Egyáltalán nem ugrál, ugat stb:. Sztem 1 év körül nyugszanak meg, de minden kutya más.
2013. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!