Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel a dologgal forduljak...

Ezzel a dologgal forduljak inkább orvoshoz vagy várjak pár napot?

Figyelt kérdés

A kutyámat megcsípte egy méhecske,kiszedtük a fullánkot (ez kb 1 héte volt) pár napja észre vettük,hogy így nézz ki a csípés helye

[link]


tegnap óta lefertőtlenítjük naponta többször is,de nem tudom elég-e..


ha nem javul elviszem orvoshoz mindenképpen!

csak gondoltuk várunk pár napot hátha a fertőtlenítés miatt majd begyógyul..


2013. jún. 6. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Fordulj azonnal orvoshoz.Bármi baja lehet és a napok múlásával lehet csak rosszabb lesz.
2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fullankot hagyott a mehecske??? Nem darazs volt veletlenul? Szerintem a leghelyesebb orvoshoz fordulni amint tudtok, lehetseges, hogy allergias a csipesre.
2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
100%
Ha nem vagy száz százalékig biztos magadban, hívd fel a dokit - az végül is nem kerül semmibe. Egyébként nem tűnik olyan brutál csúnyának, ezzel én még nem rohannék orvoshoz, de - ahogy te is nagyon jól leírtad - ha mondjuk hétfőig, keddig nem javul, jobb, ha ránéz a doki, inkább potyára menjetek, mint hogy baj legyen belőle.
2013. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

méhecske volt, láttuk!

én is arra gondoltam,hogy jövőhéten elviszem orvoshoz..

ha allergiás lenne az a csípés után pár perccel már kialakult volna és ez kb egy hete történt..a kedve jó,aktív mint mindig eszik iszik rendesen..

2013. jún. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!