Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ProPlan bárányos, vagy lazacos...

ProPlan bárányos, vagy lazacos tápja jó lehet egy csirke és valószínűleg gabona allergiás kutyának?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg valaki tud ajánlani tápot, ami max 1200 Ft körül van?

Dog chow bárányost kap most ettől nem jött elő durván az allergiája (vakarózgat, de nem lett kiütéses, mint ahogy a csirkésektől szokott), plussz még a végtermék sincs rendben.

Kennel's bárányosától semmi tünet nem jött elő (se vakarózás, se piros folt), csak nem akart hízni. Majdnem dupla annyit kellett belőle adnunk, ahhoz hogy gyarapodjon, pedig nem nagy mozgásigényű.



2013. jún. 7. 11:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Maxitabi, a 8-as válaszoló a lazacosat mondta. És köszönöm szépen, hogy leírtad nekem a lehetőségeket.

Átnézem az összeset, lassan csinálok egy excelt is ár/kalória/fehérjére/mennyi ideig elég egy zsák, meg még a plusz extrákat kiszedve, mert mire végig nézem az összeset úgyis elfelejtem. :D

Végén úgyis a kutya "fogja eldönteni".

2013. jún. 7. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Csirkeallergiás kutyám a Pro Plan sensitivet (lazacos) eszi. Azóta kutya baja. A szőre gyönyörű, végtermék jó,és imádja.

Kipróbáltam a Brit Care-t is,annyira dicsérik,de nekünk nem jött be. Enni ette (nem válogatós),de a végtermékkel se voltam elégedett,meg úgy összességében semmivel. Visszaváltottunk, azóta minden remek.

Kutyafüggő egyébként, ki kell próbálni melyik a jó.

Amúgy sok allergiás kutyánál hallottam,hogy ez a táp bevált.

Az én kutyám 15 kilo, neki bő 3 hónapig elég egy zsák.

2013. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!