Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy kérdésem hozzátok...

Mocs-ok kérdése:

Lenne egy kérdésem hozzátok mint kutya tartók mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy Óriás Schnauzer kutyám és panel lakásba lakunk itt tartom. Van a házunkba egy nő aki nagyon fél tőle de viszont soha nem bántotta, nem ugatta meg soha. De mert fél aláírást gyűjt! Azt nem tudom hogy mégis mire gyűjti, de szerintem azt akarja hogy vigyem el a kutyámat a házból! A kutyáról azt kell tudni hogy gyerek barát gyerekek között nőt fel soha nem harapott meg senkit idegeneket is maximum ugatja és 2 éves
2013. jún. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi. Gyűjtse csak az aláírást. ha megfelelően tartod a kutyádat, nem ér vele semmit.
2013. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ezért nem vehetik el a kutyádat!

ahhoz,hogy bármi legyen a lakók több mint felének bele kell mennie abba,hogy menjen a kutya..


attól mert x lakó fél a kutyától én nem mennék bele,hogy menjen ha nem zavar..


amúgy ha nem ugat sokat akkor nem hiszem,hogy tehetne a nő bármit is!

az hogy fél a kutyától magán ügye..

2013. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

2. vagyok


amikor oda költöztettek akkor megkérdeztétek a lakókat,hogy jöhet-e kutya vagy van vmi házi rend?


mert ha beleegyeztek,illetve a házi rend is írja a kutya tartást akkor nem csinálhat semmit!!

2013. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit ír a házirend, ha akarsz lovat tartasz a lakásodban vagy disznót ezt azóta már törvény szabályozza. Ha a lakást bérled akkor meg max a tulajt zavarhatja és tehet ellene valamit.
2013. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ellenem is gyűjtöttek aláírást, mert 3 kutyám van, és a házirend szerint csak 2 lehet. Ő bajuk, a törvény négyzetméterre határozza meg a kutyák számát, és alkotmányellenesnek tartja a magántulajdon (a kutya) korlátozását. Úgyhogy nincs mitől félned, röhögj a képükbe.
2013. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a szinteteken lévő lakókat kell megkérdetni,ha sokan vagytok,akkor a közvetlen mellettetek lévőket.

De lehet,hogy ez baromság,nekünk anno a főbérlőnk mondott vmi hasonlót,de inkább elköltöztünk,mert ott kb. mindenki macskát tartott és a mi kutyánk nem szívleli őket.Meg ferdén is néztek ránk,hogy mi kutyásak vagyunk.


Böngészd át az állattartásról szóló törvényrészt.

2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Édesanyámék 22 éve laknak itt én 17 éve a nő meg csak 1 éve költözött ide!!!
2013. jún. 7. 21:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!