Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar enni a kutyám, mi a...

Nem akar enni a kutyám, mi a baja?

Figyelt kérdés
2 napja nem eszik egy falatot sem a kutyakajából, tálból. Másfajta kutyakekszet, sonkát, egy ilyeneket viszont megeszi de csak kézből! Bágyadtabb mint eddig, mert különben energiabomba, most viszont inkább fekszik és üldögél. Ha valami izgi történik akkor ugat és odarohan, de még így is többet pihen mint általában. Mindenki másnak csóválja a farkát, én csak egy pár másodperces lengedezést kapok. :S Nincs kedve játszani, sétálni viszont van kedve, és bírja is, a többi kutyával is ugyanúgy viselkedik ahogy mindig szokott (kedvesen, játékosan). Tkp semmi baja csak hamarabb elfárad és nem hajlandó "rendes" ételt enni.
2013. jún. 8. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt benne kullancs? Az én kutyámnál is ezek voltak a tünekek aztán kiderűlt hogy babesiás.
2013. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az érthető, ha legyengül, mert nem vesz magához rendes táplálékot. De, hogy mi lehet a baja, nem tudom. Nem lehet depressziós, vagy ilyesmi?

/Az ürítése rendben van?/

2013. jún. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém se hajlandó mostanában a tányérjából a saját ételét enni kézből szívesen eszik illetve mi bármit eszünk azt is szívesen eszi de csak kézből
2013. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem én vagyok ugyan a kérdező de az én kutyám is hasonlóan viselkedik azt kivéve hogy többet pihenne...

ha nem bágyadtabb fáradékonyabb akkor is lehet babesiás?

sokat iszik és kézből "sokat" is eszik


azért kérdezem mert benne nemrég volt egy kullancs amit nem is tudom hogy de nem vettünk észre időben:( volt rajta kullancs elleni csepp meg mindig átnézzük de ez az egy valahol rendesen megbújt:( úgy esett le róla magától már amikor megszívta magát teljesen:(

2013. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont kíváncsi és érdekli minden, ahogy eddig is. Pl ha most fölvinném a buszra, akkor is járkálni, szaglászni szeretne. magyarán nincsen "összeesve".
2013. jún. 8. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek tanácsolnám,aki itt érdeklődik, és viselkedésbeli változások figyelhetők meg a kutyáján,hogy vigye állatorvoshoz,mert az itt válaszolók java része nem állatorvos,de még csak meg sem közelíti.Mindenkinek van saját tapasztalata,azokat megosztják másokkal,de nincs két ugyanolyan eset.

Ha meg akartok nyugodni,akkor menjetek el dokihoz.

A kérdezőnek pedig:

Mivel eteted?

Előtte van mindig a kaja?

Ha kizártad a betegséget (azaz voltál dokinál),akkor valószínű az étellel lesz probléma.


Jó minőségű táp.Napi 2x,reggel este.Ha nem eszi meg elveszed előle,napközben nincs nasi.(azaz nincs kutyakeksz,sonka,ilyenek)Következő etetési időpontban lerakod elé a kaját,ha akkor sem eszi meg,akkor megkapja másnap reggel.Max 2-3 napig bírja,mert utána éhes lesz annyira,hogy megegyen bármit,amit elé raksz.


Hangsúlyozom,hogy ez csak EGÉSZSÉGES kutyánál működhet.

Előbb győződj meg róla,hogy egészséges.

2013. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnál kétszer volt ilyen, az egyik azért mert kullancs volt benne, a másik azért mert depressziós lett (elpusztult a másik kutyánk egy másik kutya miatt újra jól van)
2013. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!